Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olaszország időjárása szeptemb...

Olaszország időjárása szeptember közepe?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érdeklődöm aki járt már szeptemberben olaszországban milyen idő volt? Velencétől 40 km-re megyünk (nem tudom melyik város) érdekelne lesz e strandidő. Tudtommal a tenger az még elég meleg ilyenkor, no de a levegő? :D


Neten próbáltam előrejelzést keresni, de mindenhol ilyen 20-24 fokot láttam. Ismerősöm szerint bőven meleg lesz ott, de nekem a 24 fok az már csak a jóidő kategória, nem épp a strandidő :D


Tapasztalatok? Előre is köszi :) Szept 17-21.



2015. szept. 1. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az előrejelzéseket. Az időjárás soha nem egyforma évente.
2015. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nézegetem, de egyenlőre csak 15-ig mutatja :S

És jogos és tudom is, hogy nem egyforma, csak gondoltam aki járt ott azt tudja mennyire strandidő ez.. .gondolok én arra, hogy 24 fokot lehet ott másképp érzi kicsit az ember melegebb hidegebb stb .. mégis csak tenger melletti területre megyünk. Mint, ahogy itt se mindegy, hogy száraz vagy fülledt meleg van. :) Nem jártam még Olaszországban nem tudom ott milyen.

2015. szept. 1. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a jó Isten tudja...
2015. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Határeset, szerintem kicsit melegebb lesz, mint itthon.
2015. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan, volt úgy, hogy már őszi idő volt, de úgy is volt, hogy még október közepén is 30 fok volt.
2015. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :) Na majd megírom most milyen lesz :D
2015. szept. 2. 07:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet előre megmondani, de valószínű nem lesz 30 fokos kánikula. A tenger pedig gyorsan hűl, mivel éjjel akár 15 fok alá is lemegy a hőmérséklet.
2015. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szuper időnk volt :) 27-28 fok, de a 24 fokban is strandoltunk :) Reggelente hideg volt, de 10-11 köürl már rendesen melegünk volt :)


Szép napot mindenkinek.

2015. szept. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!