Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább egyedül utaznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egyedül utaznátok távoli kontinensre dolgozni és ott ismerkednétek helyiekkel, vagy kivinnétek a barátnőtöket magatokkal?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül mennék
2016. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább barátnővel
2016. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha anyanyelvi vagy ahhoz közeli szinten beszélném a nyelvet, akkor ott ismerkednék, inkább nem rángatok el magammal valakit.Viszont, ha nem tudnék megfelelően kommunikálni és az aktuális párom kijönne velem, akkor nyilván vele :D
2016. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hely függő. Ha ázsiai kontinensre gondolsz, oda ne vigyel senkit.:)

Ha ez a kontinens, fejlettebb nálunk pl Amerika, Ausztrália akkor szerintem inkabb vigyel, csak oda meg nem igazan hiszem, hogy belemennének a lanyok. Onnan nehezebb hazajönni, ha ugy alakulnak a dolgok.

Kulfoldon elek, egy skót nagy városban. Az itteni magyarok aranya 25-75% vagyis háromszor annyi a ferfi. S ebből a fiatal egyedülálló lanyokbol szinte alig van egy par. S akkor meg ne is beszéljünk arról, hogy ha lennének igenyeid felejtsd el.

S mivel külföldi vagyok, ezert az itteni lányoknál jóval nagyobb hátrányból indulsz, konkrétan a közösségben ami par ezer fő nem is ismerek olyan férfit akinek külföldi párja lenne.

2016. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolaton belül érted a barátnőt, akkor szerintem ezt közösen kell megbeszélni, hogy ki mennyire gondolja ezt komolyan. Ha komoly a kapcsolat, nyilván együtt mentek ki. Ha nem fontos számodra annyira a párod, hogy őt is magaddal vidd és ott kezdjetek új életet, akkor jobb, ha minél hamarabb külön utakra tértek.
2016. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés felmerül, akkor szakíts és egyedül menj!
2016. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ismerősöm szenved tőle, hogy még itt Európában (Anglia, Hollandia és Németország) sem talál magának párt, pedig ott vannak honfitársaink is és sok szép kelet-európai bevándorló. Szerintem nehezített pálya kinn találni valakit, persze nem lehetetlen. Én vinném a párom.
2016. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!