Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyek azok vagy melyik az az...

Melyek azok vagy melyik az az európai ország ahol igazán barátságosak a magyarokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos sok ország van, főleg a szomszédban, ahol mínusz tízről indítasz, ha megtudják hogy honnan jöttél. Finnországban ellenben azt tapasztaltam hogy plusz tízről kezdtem a származásomnak köszönhetően. A finnek érdeklődnek a magyarok iránt, és szimpatizálnak velünk. Van még ilyen hely Európában?
2017. márc. 31. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Állítólag a lengyelek, bár amikor szakmai úton kint jártam, nem tapasztaltam sem pozitív, sem negatív hozzáállást a származásom miatt.
2017. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Amikor én Romániában voltam, kb körülrajongtak minket. Őszintén dicsérték Mo-t, számukra lenyűgöző a magyar precizitás és tisztaság. Egy random piacon ülőhellyel kínáltak, hogy meséljek, milyen az élet itthon, aztán egy csomó ajándékot kaptunk tőlük...egyszerű emberek nagy szívvel.
2017. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
"magyar precizitás és tisztaság"????? EZ a nap vicce!!!!!
2017. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez az ő véleményük, ezt mondták. Miért kell mindenen felakadni?
2017. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez hülyeség!Eleg sok helyen jartam eddig a vilagban,sosem volt még bajom attol,hogy magyar vagyok!Ha normalisan viselkedsz a többi emberrel,akkor lehetsz a világ barmely pontjan,meg lehet barmilyen a szarmazasod,senki nem fog veled vergődni....ha vered a nyálad es/vagy bunko vagy,illetve ha jatszod a ki vagyok mi vagyok panel prolit akkor viszont ne csodalkozz a reakciokon....
2017. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Előítéletnek nevezik azt a hozzáállást, amivel a kérdező feltette a kérdésnek álcázott véleményét.

Én sem tapasztaltam sosem előítéletességet más állampolgárok részéről, pedig rengeteg országban jártam. Annyi a titka, hogy kellő alázattal kell világot járni, és tiszteletet mutatni mások iránt.

No meg tanulni. Tudod, az sosem árt.

2017. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerbiában , Szlovákiában es Romaniában en tapasztaltam negatív diszkriminációt, ezért tettem el a kérdést.
2017. márc. 31. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem kell elmondani hogy magyar vagy. Amúgy meg ne a szomszédba menj meg ne olyan országba ahol sok a magyar menekült, mert ezeken a helyeken gyűlölik a magyarokat. Meg Lengyelországot is kihúzhatod a listáról, azok is rühellnek minket, meg persze a csehek is.


Na de hogy mondjak egyet ahol nem, Albániában kedvelik a magyarokat, Hunyadi Jánost ott is hősként tisztelik, mert anno Szkander béggel együtt harcoltak a törökök ellen.

2017. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Sok helyen jártam már, de eddig Lengyelországban és Albániában "rajongtak" körül, azért mert magyar vagyok. A legendás magyar-lengyel barátság, az náluk is megy, az albánok mert azért szeretnek meg minket, mert az ő államalapítójuk Szkander bég Hunyadi János segítségével verte vissza törököket, plusz volt egy magyar grófnőjük, Apponyi Geraldine, akit nagyon szerettek.
2017. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Ja most olvasom az előző válaszolót, amit írt, ő is Albániát említi. :)
2017. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!