Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Imádok utazgatni, de egyre...

Imádok utazgatni, de egyre több buszbalesetről hallani. Ti nem aggódtok emiatt kissé?

Figyelt kérdés
Azokat kerdezem,akik járnak külföldre, busszal, repülővel

2017. ápr. 26. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem, jóval nagyobb az esélye, hogy autóbalesetet szenvedek..
2017. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Általában repülővel utazom. Közelebbi országokba autóval. A buszos utazást kényelmetlennek tartom. Autóval sem biztonságosabb. Mindegyiknek van előnye is, hátránya is. Egyébként nem hallottam róla, hogy megnőtt volna a buszos balesetek száma.

Szerintem ez ne tartson vissza az utazástól.

2017. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Az egyre több, az ugye pontosan egy?

Azért sajnos ez előfordul. Néha a repülők is lezuhannak. Az autóbalesetekkel meg kb senki nem foglalkozik pedig összességében tényleg az a legveszélyesebb.

2017. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
en eleg sokat buszozom fejletlen orszagokban mindenfele ocska rozzant busszal olyan utakon ahol a legtobben meg gyalog sem mennenek es meg itt vagyok
2017. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi valaszokat. Arab orszagba megyek,repulovel, de ott sokat buszozok varosnezes, vagy tranzit miatt. Nem tudom ott milyen sofőrök lehetnek, de igyekszem nem görcsölni.
2017. ápr. 26. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölni, az első félórában megszokod, hogy ész nélkül vezetnek, csak a gázpedált és a dudát ismerik, de ez ott normális, nem kell aggódnod :-)
2017. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!