Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 3 órás lesz az út mit csinálja...

Eszterida kérdése:

3 órás lesz az út mit csináljak a barátnőmmel addig a buszon? Előre is küszi!

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk Aggtelekre!!! Annyi már megvan hogy fogunk uno-zni és beszélgetni.De 3 órán keresztül nem hiszem hogy nem fogjuk unni.

2017. máj. 7. 06:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet sakkozni is.
2017. máj. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aggtelek felé az első egy órát leszámítva gyönyörű a táj, nézzétek azt.Addig meg kő-papír-ollóval eldöntitek, ki üljön az ablakhoz.
2017. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barkóbázzatok vagy mesélj neki egy hosszú sztorit
2017. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

3 óra az rengeteg idő. Szerintem el se indulj, mert nem fogod túlélni. Sőt még vissza is kell utazni, azaz összesen 6 óra.


Komolyra fordítva a témát. Milyen barátnők vagytok, ha 3 órát nem tudtok együtt eltölteni, beszélgetni? Az lényegtelen, hogy hol.

Én párszor voltam már 24+ órás buszozáson is, idegenekkel. 8-10 órás út is volt bőven idegenekkel.

A helyzetet nehezítette, hogy egy Magyar se volt a buszon. Elővettem angol/német nyelvtudásom és beszélgettem a mellettem ülő utassal.


Beszélgessetek, játszatok, olvassatok, nézzétek a tájat, énekeljetek (ez lehet nem tanácsos). Tehát olyan elfoglaltság, amihez nem kell felállni és nem zavar másokat.

A lényeg, hogy ne a hátralevő időt számoljátok és kérdezgessétek, hogy "ott vagyunk már?". :D

2017. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
édes istenem 3 órát nem tudtok elbeszélgetni de buták lehettek :D
2017. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.És nem csak évfolyam társak vagyunk szóval nem tudom hogy fogunk e 3 órán keresztül beszélni.De az éneklésbe az a baj hogy senki sem lenne benne csak én de köszi.Ja és a tájat mondta anyukám is hogy majd nézzük...
2017. máj. 7. 12:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul írtam.Nem vagyunk évfolyam társak.
2017. máj. 7. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell 3 óráig egymáson lógni.

Viszel fülhallgatót, zenét hallgatsz és alszol.

2017. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Berregtessetek a verebeteket.
2017. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!