Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik helyen...

Ezek közül melyik helyen nyaralnál szívesen?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket érdemes választani?

Erdély

Bibione (Olaszo)

Opatija (Horváto)

Horvátba voltam tizenéve, de alig emlékszem meg egy tök másik részen :D



2017. máj. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Bibione egy rossz utolso putri turistagettó,ugyhogy azt azonnal ki is zarhatjuk!

Marad erdély meg opatija! A kerdes mar csak az hogy tengerpartozni szeretnel vagy turazni kirandulni!

Mondjuk nem artana tudni hogy erdélyen belül is hol mi????Mert ez az egy szó egy egesz magyarorszagnyi teruletet foglal magaba.......

2017. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Opatija :)
2017. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Opatija mindenképp. De azt tudd, hogy a környéken nincsenek homokos partok, inkább kavicsos-sziklás standok vannak. A víz tiszta, Opatija nagyon hangulatos városka, kirándulni is van hova, szóval én mindenképp oda. Többször jártunk már ott, sosem csalódtunk.
2017. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen attól függ, hogy neked mi a nyaralás?

Mivel pl. hosszú homokos tengerpartja csupán Bibionénak van a felsoroltak közül.

(Én pl. minden évben visszatérő vendég vagyok Bibione környékén (is), mert imádom az ilyen "gettós" környéket.


[link]

2017. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az utóbbi években Ausztriába, Németországba jártam.. ezért gondoltam tengerpartra, hogy lehet jó lenne idén tengerpartra menni

várom a további válaszokat :)

2017. máj. 10. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Opatijába mennék, de ez én vagyok. Nekem a köves, sziklás tenger jobban bejön, sznorizni szeretek, meg túrázgatni. Erdély nem tengerpart, akkor azt ne válaszd. Ha lustálkodós tengerpartot szeretnél, akkor inkább az olasz.
2017. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erdély
2017. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!