Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi lett a csomagommal? (többi...

Mi lett a csomagommal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor megrendeltem és feladták postán akkor kaptam az e-mailt, hogy ezen a linken lehet követni. Ez a link ma délutánig működött tehát kijelezte, hogy mi merre hány méter de most akarnám megnézni és 404-es hibakódot dob ki. Ez mitől lehet?

2017. máj. 13. 20:58
 1/5 anonim válasza:

Velem is volt ilyen, de utána 1 nappal megérkezett.

Szerintem amikor kiadják a postásnak hogy kivigye akkor letörlik a rendszerből.

Ha nem jön meg pár napon belül akkor van baj

2017. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért az utazás kategóriába van?
2017. máj. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ!

Ez 1 jó kérdés, de ne itt tegyél fel kérdéseket, nyissál 1 külön topicot neki!

2017. máj. 14. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Karbantartás volt.

Amúgy amikor már a kézbesítő csomagos postás reggel átvette a csomagot és elindul akkor látható a nyomkövetésben hogy-"Kézbesítés alatt" v. valami hasonló.

2017. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
System.IndexOutOfRangeException: Index was outside the bounds of the array. at System.Collections.Generic.Dictionary`2.Insert(TKey key, TValue value, Boolean add) at Pharos.PharosSessionManagerClass.StartSession(String p_SessionId) in d:\Work\Abesse_Build\source\trunk\NYOM\Applications\Pharos\Pharos\PharosApplication\PharosSessionManagerClass.cs:line 49 at Pharos.PharosApplicationClass.StartSession(String p_SessionId) in d:\Work\Abesse_Build\source\trunk\NYOM\Applications\Pharos\Pharos\PharosApplication\PharosApplicationClass.cs:line 584 at PharosCMS._Default.Page_Load(Object sender, EventArgs e) in d:\Work\Abesse_Build\source\trunk\NYOM\Applications\Pharos\Pharos\PharosCMS\Default.aspx.cs:line 81 at System.Collections.Generic.Dictionary`2.Insert(TKey key, TValue value, Boolean add) at Pharos.PharosSessionManagerClass.StartSession(String p_SessionId) in d:\Work\Abesse_Build\source\trunk\NYOM\Applications\Pharos\Pharos\PharosApplication\PharosSessionManagerClass.cs:line 49 at Pharos.PharosApplicationClass.StartSession(String p_SessionId) in d:\Work\Abesse_Build\source\trunk\NYOM\Applications
2017. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!