Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová tegyük az értékeinket a...

Hová tegyük az értékeinket a tengerparton?

Figyelt kérdés
Most utazunk először a párommal kettesben. Eddig mindig barátokkal voltunk, így ha elmentünk fürdeni valaki mindig volt a törölközőnél ahol ott lehetett hagyni a telefont/értékeket stb. Most mivel ketten leszünk így ezt hogyan oldjuk meg? Nem szeretnék a szállodában hagyni a telefont, mert szeretnénk egy pár képet csinálni. Persze pénzt nem viszünk majd le sokat. Hová tegyük a telefont hogy ne lopják el?
2017. jún. 8. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd szerintem teljesen felesleges magatokkal cipelni bármit is fürdéshez törölközőn meg papucson kívül. Vízben fürdés közben gondolom úgyse viszitek magatokkal a telefont, fényképezni ugyanazt a részt, ahol vagytok máskor is lehet (mondjuk, egy séta keretében), a parton meg nyaralás közben csak nem fog hiányozni az, hogy simogassátok a képernyőt :). Sokkal jobb, ha fent hagyjátok, minthogy ha ellopják, és csesződik el a nyaralás.
2017. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vinnék telefont. Egy könyvet szoktam magammal vinni, azt még nem lopták el soha :D

De lehet kapni vízálló telefontokokat, és akkor be tudod vinni magaddal. Bár szerintem az kényelmetlen lehet, hogy a nyakadban lóg valami. De egyre többen használnak ilyet.

2017. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadsz egy tanácsot, a nyaralás arról szól, hogy leteszed a telefonodat és kibámulsz a fejedből. Rácsodálkozol arra a másikra ott melletted. Nem másoknak csinálsz és töltögetsz fel fotókat, hanem jól érzed magadat.

A strandra pedig strandpapucs, törölköző és könyv kell csak a szobakulcs mellé.

2017. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi általában saját partos hotelbe megyünk mindig, de telot vagy pénzt nem viszek le a partra.


Telót 1-2x max a nyaralás alatt, ekkor csinálunk képeket, és utánna vissza viszem a telot a szobába. Pénzt ha 10 € leviszünk az elég apró dologra.

2017. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már tavaly is hirdettek "WIFI mentes" szállodákat pl. Olaszországban olyanoknak, akik "csak" nyaralni, kikapcsolódni szeretnének...

...és le tudnak válni egy hétre a munkatársakról, a rokonokról, meg a fészbúkról!

2017. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom furdorucis, pozolos, tengerben hasalos stb.kepeket akarnak csinalni.


Vigyetek normal kis automata fenykepezot, nyilvan az se jo ha ellopjak, de a teloert nagyobb kar sztem.

2017. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ellopták a könyvemet :D Igaz ez a Balatonon volt.
2017. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!