Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás egyedül?

Utazás egyedül?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy rászánom magamat egy utazásra, szükségem van egy kis kilépésre a mindennapjaimból, viszont az utazáshoz nincs társaságom. 19 éves lány vagyok, Európán belül szeretnék utazni. Lehet az város vagy tengerpart, csak biztonságos hely legyen. Esetleg tudnátok ötleteket adni? Tapasztalatokat, tanácsokat is szívesen fogadok az egyéni utazással kapcsolatban.

Köszi a válaszokat :)


2017. jún. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Megis milyen ötletet meg tanácsot adjunk neked?
2017. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozz valami fiatalos társasághoz, egyedül szerintem unalmas utazni.

Először döntsd el mit akarsz: aktív természetjárás, tengerparti punnyadás vagy városnézés. Esetleg valami kombináció, ha legalább 2 hétre mész. Aztán nézegess ennek megfelelő utazási irodákat, facebook csoportokat, stb. De igyekezz, elég későn ébredtél fel...

2017. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is utazgatnék valamerre, de egyedül nem merek elmenni külföldre mert szerintem nem a legbiztonságosabb ugy, ráadásul társasággal ezerszer jobb😊
2017. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!