Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol olcsó egy külföldi nyaralá...

Hol olcsó egy külföldi nyaralás? Mit ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Egy téma adott, még sose jártam külföldön. Épp ezért szeretnék egy külföldi nyaralást. 1 hetesre gondoltam, mi az ami mondjuk kijön 100E forintból. Ilyen téren kezdő vagyok, például néztem horvátország viszonylag olcsó.

2017. jún. 25. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tengerpartra szeretnél menni, várost akarsz nézni, esetleg túráznál a természetben, szép helyeken, vagy a legjobb, ha mindenféle benne van? Autóval vagy tömegközlekedéssel mennél, honnan indulnál, ezt is beleérted a 100 ezerbe? Mert ez így már eléggé behatárolja a lehetőségeket. Egy hét szállással, kajával, esetleg programokkal itthon is alig jön ki százezerből.
2017. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
100E csak egy példa volt,lehet több is. Hát szép helyeket akarok látni. Amit az ember egyszer lát a életébe. hát mindenre nyitott vagyok. Már gondoltam arra elindulok biciklivel :D
2017. jún. 25. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
felhuppansz egy eurolines járatra aztán csá. Ha once in a lifetime experience-re vágysz akkor told meg az összeget minimum egy nullával de inkább kettővel.
2017. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem két irányba lehet elindulni, az egyik a tenger, a másik a hegyek - vagyis Horvátország vs Tátra (esetleg Erdély). Ha még sehol nem voltál, mindkettő nagy élmény.
2017. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


Kezdetnek én is Rovinjt mondanám, vagy Zadarban, Trogirban bérelni szállást, és vagy oda, vagy visszafelé megnézni Plitvicét. Vagy Plitvice helyett a Krka nemzeti park is beiktatható, mindkettőben el lehet tölteni egy egész napot.

2017. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én is Plitvicét mondanám, vagy csehországot, szlovák paradicsom, szlovénia, erdély azért van bőven miből választani, ha meg életreszóló élményt akarsz azt európában nem kapod meg,itt csak minden közepes, más kontinensre ázsia, dél amerika, kell menni, az viszont kb 500E-nél kezdődik
2017. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha meg sosem volt kulfoldon es ezutan se surun fog jarni, miert is ne lehetne Europa eletreszolo elmeny..?


Erdelyt javasolnam, gyonyoru helyek, es 100 ezerbol ott egeszen sokmindent megtehetsz. Korutazas is lehetne akar.

2017. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 Na ja az biztos életre szóló élmény lesz ha elkapja a kanyarót és belehal.
2017. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as, hagyd már a kanyarós baromságodat!

MMR ellen be vagy oltva, mert kötelező, mellesleg az egész járvány egy hiszti.


Kérdező: hovátország jó, mi pl. Pulára megyünk, de Rovinj szebb (csak ott nem volt jó szállás, ami nem 1000km a parttól, vagy épp a várostól).

2017. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

#9

El is mondják mindenhol hogy maga az oltás sokat nem ér, ezért kell elballagni szerológiára hogy megtudjuk valóban védettek vagyunk-e.

2017. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!