Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elment a kedvem a...

Mit tegyek, elment a kedvem a fesztiváltól?

Figyelt kérdés
A sok pakolás, bevásárlás, utazással kapcsolatos problémák miatt elment a kedvem az egésztől. Az elején csak a buli miatt érdekelt a dolog, de most úgy érzem az az 5 nap pihenéssel jobban telne. Mit tegyek, hogy visszaszerezzem a lelkesedésem?

2017. jún. 29. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Te mindent feladsz az első nehézségnél? Gondolj arra, ha már ott leszel, berendezkedtél, milyen jó lesz. Ha lelkesen kezdtél készülni, akkor biztosan szíveseb mész.


Nem tudom, hány éves vagy, nekem úgy 30 éves korom körül végleg elment a kedvem az ilyen fesztiváloktól. Van ismerősöm, aki majdnem 40 éves koráig erőltette, de aztán beismerte, hogy már rég kinőtt belőle...

2017. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha lelkesedni akarsz, tedd azt.
2017. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Eladod nekem a jegyedet baráti áron?
2017. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
50%

Gondolod, hogy valaki ismeretlenül elkezd majd győzködni a fesztiválokra-járásra?

Ha nem akarsz, akkor nem fogsz menni, és kész.

Te képes lennél lelkesedni valaki idegen helyett, pl. egy Balaton átúszásért, vagy egy éjszakai graffiti gyártásért?

Beláthatod, hogy nagy marhaság mástól várni a megoldást.

2017. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne add fel, ha ott leszel akkor majd örülni fogs!
2017. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!