Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél fel engedik vinni...

Wizzairnél fel engedik vinni a 42×37×25os poggyászt? Az oldalon 32 van a 37es magassag hekyett, de nincs kedvem 10. 000 forintot fizetni azert az 5 centiert. Esetleg tapasztalatok? Mastol hallottam h par centit meg szoktak engedni.

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fer bele a keretbe, akkor fizetned kell. Inkabb menj biztosra.
2016. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz hogy a 37 nagyobb, mint a 32, akkor fizetni fogsz, mint a katonatiszt.


Matematikából mindig is gyenge voltam, majd megerősíti más a sejtésemet.

2016. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi most utaztunk Wizzairrel. Az én ingyenes kézi poggyászom, egy túrázós hátizsák volt, amit odaútra alig pakoltam meg, hogy bele férjen a keretbe, középen van egy merevítése is. Nem rakatták velem a rekeszbe.

Hazafelé a hátizsákomban maradt a gyerekek minden cucca, gyakorlatilag fullon volt hátizsák. Senki nem foglalkozott vele. (Eindhoven)


Lehet, hogy szerencsém volt, de simán át tudtam volna pakolni a dolgokat, a gyerekekhez. Szóval ne én legyek az etalon. Viszont egy hátizsákot addig rendezhetsz, amíg belefér a keretbe, ha nincs teletömve. A bőrönd már neccesebb, pl. odafelé az előttem levőnek berakatták a bőröndjét a "mércébe".

2016. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!