Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen Horvátországban a Vir...

Milyen Horvátországban a Vir szigetek?

Figyelt kérdés
Augsztus végén oda megyünk nyaralni és nem tudom, hogy milyen és mire számítsunk. Sok helyen azt olvastam, hogy nem jó de szerintem nem lehet olyan rossz. Milyenek a tapasztalataitok?
2017. júl. 1. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szigetek, hanem sziget. Kopár, sziklás, gazos. Nem szép. De a közelben vannak jó helyek, pl Nin vagy Zadar. A társaságtól is sok függ, nem választottatok szép helyet, de attól még jól érezhetitek magatokat.
2017. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Sok helyen azt olvastam, hogy nem jó "


Akkor meg mégis mi a fenének mentek oda??!

(Mazochisták vagytok??)

Leírta az első, hogy egy sivár, gazos és kopár sziget.

Egy mocsár mellett vezet oda az út, és talán az egyetlen olyan Hr. tengerparti település, ahol van szúnyog. Viszont a máshol szokásos pálmafa ligeteket itt nemigen fogsz találni. (Csak a helyieknél.)

Iható vizet a boltban tudsz vásárolni. Ha nem akarsz fertőzést kapni, akkor ezzel mossál fogat, kezet, gyümölcsöt és ezzel főzzetek.

Csatornázva nincsen, így amit lehúzol, azzal -kis sziget lévén- könnyen összetalálkozhatsz a strandon.

Ennél csak jóval szebb, igényesebb és kulturáltabb helyeket találsz, ha csukott szemmel ráböksz a horvát térképen bármelyik part menti településre.

2017. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,gyakorlatilag a legrosszabb hely volt eddig ahol valaha jártam.Nincs vezetékes víz és csatorna sem.Rengeteg magyar vett itt apartmant régen,mert baromi olcsó volt és a horvátoknak nem kellett.
2017. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!