Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Unom már hogy nem megyünk...

ZyxNoname kérdése:

Unom már hogy nem megyünk soha nyaralni?

Figyelt kérdés
Utálom hogy minden egyes nyáron a panelben rohadok és nem tudok semmit se csinálni barátok nem érnek rá mert ők nyaralnak mindig vagy nincs kedvük. Nem balatonra akarok lemenni vagy a velencei tóra nekem elég az is ha mondjuk Visegrádra vagy mitom én budapest közeli helyre elmenni de még azt sem anyám sokat dolgozik és vele nem tudnék menni de apámmal még 1 hétre is letudnék menni nyaralni ha egy kicsit félre tenne a fizetéséből(egyedül él saját lakás kb a fizetése 2/3-át költi el) de ez sem nem én unjam magam itthon a rohadt melegben aztán szeptemberben holvoltatok nyaralni akkor mindig bekamuzom hogy elmentünk balcsira azt csá de ha egyszer voltam nyaralni tábor meg nem jöhet szóba mert akkor azon vesznek össze hogy anyám nemtudná kifizetni apám meg azzal jön hogy ő vesz nekem ruhát meg mindent ezt állni kéne de tényleg most ti mit csínálnátok ilyen esetben?

2017. júl. 22. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már megvagy 15, akkor diákmunka.
2017. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
gondoltam erre de nem akarok mekibe menni meg szorolapokat osztogatni 40 fokban+ tömegközizni se nagyon tudnék most mert telefonom sincs mert tönkre ment és ezen is megy a vita hogy ki vesz most újat(és ugye most akkor hogyan tájékozodok tömeközinél ha nemtudom az időtse) 16 vagyok amúgy
2017. júl. 22. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ja, értem. Csak a szüleid ilyen hülyék, hogy dolgoznak, miközben nyaralhatnának is. Szar az élet!
2017. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem anyámnak muszáj mert a fizet mindent apámnak meg telne rá
2017. júl. 22. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz apáddal? Nagyszüleid hol laknak? Hozzájuk nem mehetsz, vagy a keresztanyádhoz?
2017. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most keresgélek diákmunkát de ami közelben lenne az mind 18-as ami meg 16-os az 2 óra tömegközi :/
2017. júl. 22. 17:53
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hát akkor így jártál.


Tudod, lassan felnőtt vagy, otthon tervezel élősködni, míg meg nem halsz?

2017. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A nagyszüleim már rég halottak nincs keresztanyám nincsenek unokatesoim se tesom sincs....Nem én keresnék munkát nézegettem de nincs nagyon amit lehetne 16 éves kortól mekizni meg nem fogok mert utálom a gyorséttermeket meg a gyorséttermi kajákat nem bírom nézni hogy a mű kajákat eszik (+ 3 hónapja vegán vagyok és nem tudok olyan helyen tartozkodni ahol az elveimmel szembemennek a dolgok)....apámmal beszéltem de mindig azt mondja jövőre elintézem és mindig ezt hallom
2017. júl. 22. 19:18
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát, szívem ez itt a VALÓSÁG. Nem minden családnak olyan jó az anyagi háttere, hogy nyaralásokra fussa, ezzel nincs mit tenni.

Tanulj ki egy jó szakmát, menj egyetemre és majd te olyan helyekre mész nyaralni, ahova csak akarsz meg amikor akarsz. Iskola elvégzéséig meg diákmunkázni tudsz csak, de ha ahhoz is finnyás vagy, akkor ülj a 4 fal között. Diákmunkával meg számos előnyre tehetsz szert:

- kapsz pénzt, amivel azt kezdesz amit szeretnél. Esetleg jövőre meg is lepheted a szüleidet egy kis nyaralással a Balatonnál

- addigis nem unatkozol, ameddig dolgozol

- megtanulod a pénz értékét, és rájössz, hogy nem minden olyan könnyű, aminek látszik

2017. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De van rá keret basszus csak az apám leszar a munka meg mondom csak a meki van amit lehet 16 évesen mert megnéztem vagy 5 különböző oldalt és semmi sincs mind 18+ vagy debrecenben győrben vannak amik 16-osak és ennyi
2017. júl. 22. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!