Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Unom már hogy nem megyünk...

ZyxNoname kérdése:

Unom már hogy nem megyünk soha nyaralni?

Figyelt kérdés
Utálom hogy minden egyes nyáron a panelben rohadok és nem tudok semmit se csinálni barátok nem érnek rá mert ők nyaralnak mindig vagy nincs kedvük. Nem balatonra akarok lemenni vagy a velencei tóra nekem elég az is ha mondjuk Visegrádra vagy mitom én budapest közeli helyre elmenni de még azt sem anyám sokat dolgozik és vele nem tudnék menni de apámmal még 1 hétre is letudnék menni nyaralni ha egy kicsit félre tenne a fizetéséből(egyedül él saját lakás kb a fizetése 2/3-át költi el) de ez sem nem én unjam magam itthon a rohadt melegben aztán szeptemberben holvoltatok nyaralni akkor mindig bekamuzom hogy elmentünk balcsira azt csá de ha egyszer voltam nyaralni tábor meg nem jöhet szóba mert akkor azon vesznek össze hogy anyám nemtudná kifizetni apám meg azzal jön hogy ő vesz nekem ruhát meg mindent ezt állni kéne de tényleg most ti mit csínálnátok ilyen esetben?

2017. júl. 22. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utazás nem ki telik az idődből?
2017. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1. Egy olcsó karóra pár száz forint. Időnézès letudva.

2. Nem tudom minek kell az utazáshoz telefon.

3. Rengeteg más munka is van mint a McDonanld's. Csak keresni kell. Én 16 éves koromtól dolgoztam rendszeresen. Szórólapoztam elég sokat, illetve kérdezgettem körbe a nagyobb cégeknél, hogy hol keresnek nyárra kisegítőt irodai munkára a szabadságolások idejére. Meg leszel lepve, elég sok ilyen van. Ha nyelveket beszélsz, mehetsz turistainfoba is. Illetve hostesskedni (nem csak lányok csinálják ám és nem is fizet rosszul). De ùgy látom te nem akarod igazán. Egyébként meg az is a felnőtt lét része, hogy elvégzel olyan munkát is, ami amnyira nem tetszene. De te inkább itt nyígsz, tenni viszont nem teszel azért hogy jobb legyen, elkényeztetett kiskölyök...


Az meg nem a te dolgod hogy apád mire költi a pénzét. Talán tùl sokat vársz el, nem gondolod?


Ma Magyarországon ha egyedül él valaki, a lakásfenntartás simán el tudja vinni a fizetés nagy részét, főleg ha albérlet. Plusz ha apukád nem tud főzni, vagy nincs rá ideje, akkor nyilván kész vagy félkèsz ételeket eszik, az meg szintém rengeteg pénzbe kerül.

De mivel ő keresi meg, ezért neked egy szavad sem lehet.

Ha annyira akarsz menni, keresd meg a rávalót, ne a szüleidtől várj el mindent.

2017. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ez mind igaz amit leírtatok, de az is igaz, hogy a szülőnek nem csak az a dolga, hogy ruhát és kaját vegyen a gyerekének és kész, le vagy tudva.Egy gyereknek más igényei is vannak a vegetáláson kívül.16 évesen azért még gyerek.Nem gondolom hogy csakis az ő dolga hogy nyaralni vigye saját magát.

De! Ha már ilyen család jutott, akik az igényeidet nem veszik figyelembe/ és itt nem az van, hogy Görög o.akarsz üdülni, bárhova mennél, tehát nincs túl nagy igényed/akkor önállósodnod kell, tényleg dolgozni nyáron, és valami iskolai táborra befizetni. Kérdés hogy ebben a nagy pénz körüli vitákban a szülők ami keresnél, nem szednék el? Mert láttam sajna ilyet már!

2017. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kései Sirató ***** válasza:
Van olyan diákmunka, ami a Balatonon van egy üdülőben és ott x órát dolgozol, utána x órát strandolsz, pihensz van az üdülőnek saját strandja - és még szállást is kapsz. Ha érdekel privátban megírom, de elképzelhető, hogy már csak jövőre lesz üres hely, de egy próbát megér.
2017. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!