Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül nyaralni?

Egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés
2 napnál hosszabb ideig még nem voltam egyedül nyaraláson. Most "kénytelen" lennék egyedül menni mivel nincs kivel. Minimum egy hétre tervezem a lazulást. Aki már volt ilyen helyzetben nem bánta meg, hogy nincs kivel megosztani és hogy pl. minden kajálásnál egyedül gubbaszt? Be merjem kockáztatni?

2017. aug. 12. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg!

Egyik barátnőm is egyedül ment az idén 10 napos útra ès nagyon jol érezte magát.

Többen is mentek egyedül, jó volt a társaság, tudott ismerkedni.

2017. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Én már többször voltam egyedül, de már nem mennék.

Hiába vagy a legszebb helyen, ha nem tudod megosztani mással.

2017. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Azert mert masnak jo/rossz volt nem biztos hogy neked is az lesz..hat te ismered magad hogy milyen ember vagy:D aki kepes lenne egyedul is jol erezni magat vagy aki nem?

Mikor egyedul mentem nyaralni fel sem merult bennem a gondolat hogy huu menjek vagy ne menjek? Rossz lesz egyedul?

En ismerem magamat.:)

Emberek, nem kell am ugy felni a maganytol es mindenhova parosban menni. Nyaralni amugy is azert megy az ember, hogy elvezze az ottani dolgokat, azt meg lehet egyedul is. (Legrosszabb esetben osszebaratkozol ott valakivel)

2017. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Az ember társas lény. Vannak tevékenységek, amik egyedül is örömmel végezhetőek, de a nyaralás nem pont ilyen. Egyedül nekivágni a nagyvilágnak nagyon merész tett. És nem lehet vakon abban bízni, hogy hátha nem leszel végig egyedül. Mert mi van ha mégis? Magadat szórakoztatod? Magaddal beszélgetsz? Magadnak dobálod a labdát a vízben és magányosan ücsörögsz egy asztalnál az étteremben? Ha nem vagy elég nyitott idegenek felé, akkor nem is fogsz tudni ismerkedni. Ha sikerül is, nem tudhatod hogy meddig maradtok együtt az adott helyen. Amíg nem tudod magadnak megteremteni a társas utazás lehetőségét, addig a legszebb pillanatokra is árnyék fog vetülni, hiába a sok látnivaló és program.
2017. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Na ettől aztán felvidultam! :D

2017. aug. 21. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el nem rossz szándék vezérelt. Tudom nem vagyunk egyformák, de pár dologban, szükségletben mégis minden ember ugyanaz. Tudom az őszinteség nem mindig esik jól, mert nem mindig azt halljuk, amit szeretnénk. De ha van elég bátorságod hozzá, akkor menj egyedül. Vagy jól jössz ki belőle, vagy nem, de tapasztalatot mindenképp szerzel.
2017. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Kinek mi a nyaralás. A szállodában zabálni meg a medenceparton feküdni biztosan unalmas 1 hétig. De elmenni túrázni, felfedezni a várost, szomszéd városokat egyedül is jó. Vagy kipróbálni pár vízi hobbit... Nekem működött a dolog, bár én viszonylag megszoktam az egyedüllétet.
2017. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag egyedül járok nyaralni és szinte mindig egy hónapra. A nyaralás nálam nem egy sokcsillagos all inclusive-os szálloda, hereverével, zabálással és ki sem józanodással. Az én nyaralásom kaland, flexibilis túrákkal, improvizációkkal tele, ismerkedés a helyiekkel, bandázás az új helyi ismerősökkel, utcai autentikus étkezések, (ja nem mondtam általában Ázsiába járok) bérelt robogóval céltalanul elindulni és közben egy csomó mindent felfedezni, majd este haza találni.

Volt részem barátokkal családos nyaralásban vagy 20 éve. Az egyik ezt akarta, a másik azt. Ő ott nem eszik, amaz inkább fagyizna, a nejének pisi lesz, a gyereknek hányni kell, a harmadik fagyizna, az ötödik hajó kirándulna, stb.

Eleget alkalmazkodunk a munkahelyünkön, akkor megfogadtam, hogy soha többet, ilyen nyaralásra nincs szükségem.

Nem említetted a nemedet és korodat, mondjuk ismerek fiatal lányt is aki totál egyedül egy hátizsákkal 9 hónapon át barangolt Thaiföldön.

Mondjuk az ilyen egyedüli nyaralásnál nem árt minimum az angol tárgyalás szintű ismerete, vagy épp az adott kiszemelt ország nyelve. Amúgy 50/F

2017. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!