Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lila akác köz, séta? (A többi...

Lila akác köz, séta? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy a született feleségek című sorozat utcája a Lila Akác köz az az Universal stúdióban van Hollywoodban és tudom,hogy meglehet nézni egy buszkörúttal de ott a saját lábamon nem mehetek? Csak mert láttam YouTubeon,hogy van aki ott sétált és még a házakba is bement. Akkor most,hogy van ez?? Bocsi ha hülyeséget kérdezek de nem tudom pontosan. (Nagy rajongója vagyok a sorozatnak és egyszer szívesen elmennék oda) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. szept. 12. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet gyalogosan menni, csak szervezetten buszokkal, legalabbis minket nem engedtek leszallni. Raadasul a mi turavezetonkon latszott hogy halalosan unja az egeszet... Szerintem amugy az az utca nem annyira nagy szam eloben, bar teny, hogy en nem vagyok rajongo, lehet neked jobban bejonne. Maga az Universal Studios viszont iszonyat nagy elmeny volt, nem olcso de megeri bemenni ha eljut oda az ember.
2017. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Igen tervezem majd,hogy valamikor elmegyek oda pár év múlva. Remélem összejön. Nagy álmom válna valóra!:)
2017. szept. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!