Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esély normális életre,...

Kiscsiko1 kérdése:

Van esély normális életre, párkapcsolatra mindezek után?

Figyelt kérdés
A történet válással, ebből adódóan nehéz élethelyzettel kezdődött,2 gyerek mellett félrelépett, egy ideig próbálkoztunk, majd mindketten új párt találtunk. Nekem sikerült kifognom egy nárcisztikus személyiségzavaros lányt, akivel empátiámból adódóan erős vonzalom alakult ki. 1,5 évig rabolt, közben ért egy trauma, elvesztettem édesanyámat. Ezt kihasználva a volt család anyagi és egyéb okokból rendszeres Fb. megosztásokkal, személyes inzultációkkal próbált visszaterelni a gyerekek érdekében édesanyjukhoz, aki párkapcsolatban élt. Végül olyan állapotba kerültem, hogy hogy elvesztettem az ebből adódó figyelmetlenségből a munkámat és sikerült elérniük, visszaléptem a múltba. Ott lejárató, gonosz megjegyzéseket kaptam, az volt a tervük, hogy összetörnek és az irányításuk alatt élem az életem. A gyerekeim lebetegedtek, így ott vigyáztam rájuk, majd amint tehettem eljöttem. Súlyos depresszióm lett. Egy volt hölgy kollégám próbált kizökkenteni a mélységből, kirándulásokkal, főzéssel, stb. , de a végén csak magának akart, amitől még rosszabb lett. Kórházba kerültem súlyos depresszióval. Hazaengedtek, itthon elkezdtem net segítségével összerakosgatni magam, de feltörték az itthoni hálózatot, a mobilomra is lejárató cikkek jöttek és ellopták a kocsimat. Újra kórház lett belőle. Programokra jártam, fotóztam, akrilfestettem és próbáltam minden tőlem telhetőt megtenni, hogy feledjem a múltat, de nem tudom átírni a múlt eseményeit, minden nap rendszeresen visszatérő, még éjjelente is. Sokszor úgy érzem feladnám, de itt a két gyermek. Szerintetek lesz ebből kiút?

2017. szept. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig van kiút. A legnagyobb zuhanás után jön a legnagyobb repülés.
2017. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
uh téged még az ág is húz, de hajrá!
2017. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Őszintén remélem h még süt rád a nap egyszer..segíteni nem tudok, sajnos..ne add fel, ott vannak a gyerekek és számítanak rád:)
2017. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!