Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A buszsofőr nem akarta elfogad...

A buszsofőr nem akarta elfogadni az ötforintosokat (10db) azt mondta hogy nem egy bank és ordibált és azt mondta legközelebb nem fogadja el, pedig normálisan köszöntem is, ez most igazságos tényleg nem kötelező elfogadnia a pénzem ha nem akarja?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Törvényes fizetőeszköz , ő is tudja , panaszold be a tetvet .
2018. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Én voltam buszsofőr. Szerettem, mikor hozták a malacpersely tartalmát. Egyszer visszaadtam a sok aprót az utasnak, és én fizettem a jegyét.
2018. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Hat egyfelol nem azert lesz valakibol buszsofor, mert egy eszkombajn, kulturalt, kifinomult szemelyiseg. :D Masfelol, ahhoz kepest, amennyire stresszes egy munka, nincsenek agyonfizetve. Most kepzeld magad a helyebe, a kezebe nyomjak a pici aprot, hogy aztan szamolgathassa, varakoztatva mindenkit.


Ha lenne valami automata erre, nem lenne gond, de igy o es a tobbi utas sziv, es nala kiveri a biztositekot.


En a helyedben nem csodalkoznek, es nem varnam el, hogy halasan szamolgassa nekem az apromat.

2018. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
A buszsofőr tényleg nem bankár, valószínűleg apja és anyja sem volt az. Ugyan miért is bajlódna a te apróddal?
2018. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért 4-es, mert ez IS a munkája és elvállalta a feladatot, amikor belépett a céghez. Egyébként az 5 forintos is törvényes dizetőeszköz amit köteles elfogadni. 10 db aprópénzt gondolom egyébként sem nehéz megszámolni. Máskor meg tuti hogy azért panaszkodik mert kevés a váltópénze...
2018. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
5# Ha az ötforintos törvényes fizetőeszköz, akkor, gondolom, nem bánod, amikor a boltban ötforintosokban kapsz vissza, ugye?
2018. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Összesen 50 darab érme az a mennyiség, amit köteles elfogadni az eladó készpénzes fizetésnél a fennálló szabályok szerint. A 10 50 forintos ennek jóval alatta van.
2018. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Busztársaságnak is van vásárlók könyve és oda simán beírhatod ezt az esetet. Pontosan meg kell adni melyik buszon mikor, hol volt....


Az 5 Ft-s rendes fizetö eszköz, és igen az aprópénz mindenhol nagy probléma. A buszsoför csak lusta volt megszámolni, mert ennek a megszámolása max 30mp...


Ha legközelebb nem fogadja el, akkor mond neki, hogy vigyen téged ingyen. Vagy hívjon rendört... A Rendör meg ugy sem tud mit tenni, mert nálad hívatalos fizetö eszköz van amit köteles elfogadni...

2018. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
75%
Elvileg köteles elfogadni, de én elötte valahol megpróbálnám felváltani, ha nem tudom, csak akkor vinnék aprókat
2018. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Hol élünk emberek? Komolyan nem értem, miért kell akár csak pofákat vágnia is bárkinek, aki a kereskedelemben, szolgáktatóiparban dolgozik és kap 10 darab kis értékű érmét... megszámolod, megköszönöd, odaadod az árut/jegyet, viszontlátásra. Következő ügyfèlnek 10-es helyett 2 db 5-öst adsz vissza, máris apadt a készlet.
2018. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!