Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A buszsofőr nem akarta elfogad...

A buszsofőr nem akarta elfogadni az ötforintosokat (10db) azt mondta hogy nem egy bank és ordibált és azt mondta legközelebb nem fogadja el, pedig normálisan köszöntem is, ez most igazságos tényleg nem kötelező elfogadnia a pénzem ha nem akarja?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 17:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Nekem is volt olyan, hogy egy ember 650 ft-os jegyet fizetett (5 és 10 forintosokkal), de megszámoltam kétszer is, igaz, hogy kb 2 és fél perc volt. Nem velem cseszett ki, mert nem én kések el, így a többi utas járt pórul.

Na, ezért nem örülünk a sok aprónak.

2018. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%
Gyakran utazóként mondom, hogy a talicskányi aprópénzetek meg a kimondhatatlan, öt perc alatt háromféleképpen lebetűzött hűdekülönleges cégnévre kiállított áfás számlátok is előbb-utóbb fel lesz dugva a seggetekbe. Komolyan.
2018. febr. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
68%
Nem normális ez, írj panaszt a BKK ügyfélszolgálati emailcímére a sofőrt beazonosítva (hányas járat, mikor indult, mi volt a rendszám, kb. a sofőr személyleírása, persze az első két adat már pontosan beazonosítja, mert meg tudhák nézni, ki vezette konkrétan azt a járművet konkrétan akkor).
2018. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
47%
Én simán kibaxom az ablakon az 5 forintosokat
2018. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
44%
Tudjuk hogy nem az eszéért lesz valaki buszsofőr, hanem mert nem kell semmit csinálni. Ha szerencséje van pénzt számolni sem. A csajok imádják őket, és az ajtóban udvarolnak nekik a kegyeikért? A legtöbb sötét mint az éjszaka, de ez az értékükből semmit sem vesz el. Aki akadály nélkül vette a 8 osztályt valószínűleg nem állt meg itt! Mindenki buszsofőrnek születik, de van aki tovább tanul!
2021. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!