Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Fogok menni a nagyimhoz,...

Fogok menni a nagyimhoz, szerintetek mit vigyek?

Figyelt kérdés
Bizonytalan személyiség vagyok, és most tanácstalan vagyok. Szerintetek mit vigyek? 1hétre mennék egyébként

2018. márc. 24. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg élt a nagymamám, én mindig 3 dolgot vittem neki:

1. olyan édességet, amit szeret

2. olyan gyümölcsöt, amit a faluban nem lehet kapni

3. Olyan különlegesebb élelmiszert, amiből aztán közösen főztünk valamit, míg ott voltam.

Ő egy egyszerű tanyasi asszony volt, csak 4 osztályt végzett, de nagyon bölcs volt, nyitott és kitűnő humorérzéke volt. Nem volt begyepesedett vagy bigott, szívesen próbált ki új dolgokat. Vittem pl. mascarponét, és csináltunk közösen tiramisut. Csináltunk lasagnét. Töltött padlizsánt. Remek szórakozás volt, együtt főztünk és beszélgettünk meg énekeltünk közben. Egy évet adnék az életemből egyetlen ilyen napért, ha lehetne...

2018. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom:((
2018. márc. 24. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:

"Fogok menni a nagyimhoz, szerintetek mit vigyek?"


A kis piros kosárkádat, és vigyázzál útközben a farkassal...

2018. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!