Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak akik, nem a bulikázás,...

Vannak akik, nem a bulikázás, hanem a kultúra miatt utaznak a huszon évesek között?

Figyelt kérdés

Engem valahogy ridegen hagy az utazásnak a buli része (meg a buli is úgy magában). Eddig négyszer mentem el vagy barátokkal vagy egyetemi ismerősökkel külföldre és mindig az lett a vége, hogy reggel 10-11 körül felkelünk, 12-16-ig csinálunk valami értelmeset(+2x kaja) is majd 16-20 óráig csendes pihenő majd 21-től hajnalig BuLIka!!!!!!!


Inkább ülnék be este egy étterembe majd 11 fele elmennék aludni, hogy aztán majd másnap valami értelmeset is csináljak, de valahogy ez nem jön össze.


Emiatt általában egyedül utazom, de egyedül valahogy nem az igazi utazni.



2018. máj. 3. 17:41
 1/4 anonim válasza:
53%

Bár nem utazom sokat, de ha tehetem, azt egyedül teszem, épp a fent említett okok miatt. Ha már elmegyek egy idegen városba, idegen országba, akkor nem enni, aludni és bulizni akarok, hanem felfedezni a várost. Ha úgy van belefér a buli is az egyik este, de nem gondolom, hogy megéri azért kiadni egy rakat pénzt, hogy egy idegen helyen végigbulizza az ember az utazást.

21/L

2018. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bárhová utaztam, előtte már perfekt voltam az adott település, hely történelméből, és most is, bárhová utazunk a kedvesemmel, olvasok róla egy csomót, mert érdekel, mi volt ott.


A bulik pont nem érdekelnek, partizni otthon is lehet :D

2018. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan viszonyulok az ilyesmihez, mint te. Szerencsére a párom is ilyen, így ha együtt megyünk valahova, az tartalommal van megtöltve, városnézéssel, gasztronómiával, kirándulással, pihenéssel. Barátokkal nem mennék, pont azért, mert tudom, ők a bulira helyeznék a hangsúlyt.
2018. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gimnáziumi tinidiszkó óta nem voltam "bulikázni" (koncertre, fesztiválra, házibuliba szívesen megyek, de a "zenés"-táncos típusú szórakozóhelyektól rosszul vagyok, akkor se mennék, ha fizetnének. Ezzel szemben minden évben többször utazom, minimum 6-8 alkalommal és soha nem erről szólnak az estéim, akárkivel is megyek (bár én pont imádok egyedül is utazni, szerintem sokszor ezerszer jobb, mint párral vagy barátokkal). Ha városnézős útra megyek, akkor ott járom le a lábam napközben ill. kóstolom végig az ottani gasztronómiát, ha természetjárós úta, akkor pedig reggeltől estig túrázom, utána egy kiadós vacsora, egy pohár bor és alvás, hogy másnap elölről kezdhessem a mászkálást. A férjem is hasonlóan áll ehhez és a barátaim is, de persze van, amikor nagyobb társasággal utazunk és ott vannak, akik buliznának is, ilyenkor ők szépen elmennek, akinek meg nincs kedve (nekem sose volt még), az nem csatlakozik, ennyire egyszerű az egész.
2018. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!