Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek velük?

Szerintetek elmenjek velük?

Figyelt kérdés

Az lenne a helyzet, hogy apukámnak holnap el kell vinnie egy ismerősünket Erdélybe. Több napig maradnának és ma megkérdezte apukám hogy nem-e megyek velük. Itt jönnek a bonyolultabb dolgok... én nem akarok erdélybe menni, engem nem érdekelnek az ottani dolgok, főleg hogy az ismerősünknél laknánk, és nem szeretem a családját... és még a hétvégi szabadidőm is rámenne erre az utazásra. Anyukám mondja hogy menjek el, hogy apukám ne érezze magát idegennek és ne unatkozzon, ezt meg is értem... közben kiderült hogy nagymamám és öcsém is megy velük, így annyia nem vagyok szükséges szerintem. csak hát az a baj, hogy nagyon féltem apukámat, és nem akkarom hogy baja legyen...

(+nem tudom hogy ott mennyire tudnám tartani a kapcsolatot a barátommal, és szeretnék rá is időt szánni, mert az elmúlt hónapokban nem sokat találkoztunk, és csak most lenne alkamas neki)

szerintetek mit tegyek, elmenjek?



#utazás #szünet #döntés #Erdély #csiksomlyói búcsú
2018. máj. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el velük.
2018. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Attol fugg hova. Az egy dolog, hogy nem igazan erdekel Erdely ha nem tudod milyen, de amennyiben nem egy mezosegi kis koszos falucskaban laknak az ismerosok, akkor valoszinuleg talalnal olyan programot, ami erdekes lehet. Ugy termeszeti, mint kulturalis szempontbol is atelhetsz maradandot Erdelyben. Az egesz persze csak akkor ervenyes ha kimozdulhatsz, ha az egesz gyakorlatilag ilyen rokonlatogatasos, otthonulos valami, akkor semmikepp ne menj.
2018. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova mentek. Valami szürke kisvárosba én se akarnék menni, de pl. Szebenbe, Brassóba, Szovátára, Segesvárra szívesen elmennék.
2018. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ennyire negatív a hozzáállása, az jobb, ha nem megy sehova.
2018. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!