Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek így elmenjek velük?

Szerintetek így elmenjek velük?

Figyelt kérdés

9-en mennénk bowlingozni, ebből 4 szerelmes gerle PÁR van, tehát amolyan 8-as randi.

Én vagyok a szerencsétlen kilencedik...


(ebből a nyolcból ketten jó barátaim,és szintén ketten meg haverok, a többiekkel meg jól kijövök)


Nem szeretném őket zavarni azzal, hogy folyton a nyakukba lihegek, azzal az indokkal hogy ne legyek egyedül.


Nagyon kellemetlenül érezném magam amiatt, hogy egész végig egyedül lennék, és amiatt is, hogy őket zavarnám.


Egy tizedik embert nem tudok beszervezni, ráadásul bowlingozni sem tudok.



2016. júl. 13. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az a 8 ember az nem végig egymás szájában fog matatni szóval nem értem a problémád. Szerintem nem eget-rengető katasztrófa hogy szingliként mész. Így csinálhatsz amit akarsz egyedül, lehet lesznek ott szingli csajok.
2016. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én így nem mennék, hülyén érezném magam.
2016. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Inessential ***** válasza:
Én sem mennék.
2016. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj el, sosem szabad kihagyni a lehetőségeket :) ki tudja lehet megismersz ott valakit
2016. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen, hogy mennék. És te se tedd. Kínos és unalmas lesz az egész. Te amolyan sokadik kérek leszel. Ez mindig így van sajnos.
2016. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Inessential ***** válasza:
Ha csak egy pár lenne, talán oké lenne, de 4 pár mellé nem mennék el plusz egynek.
2016. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!