Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 3 hónapos gyalogtúra végére...

3 hónapos gyalogtúra végére az ember nagyon elfárad vagy inkább megszokja a folyamatos útonlevést és tehercipelést?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos túrám alatt szeretnék egy nagyon hegyes, elég durva emelkedőkből álló helyet is meglátogatni. Sajnos vizsgák miatt az indulás helye fix, megfordítani nem tudom a sorrendet, esetleg ha nagyon muszáj ezt a helyet kb. középre tudom tenni, bár az eléggé megbonyolítja a dolgot. Lehetséges, hogy lenne még a túra végére energiám erre?
2018. máj. 23. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Hogy te most ettől okosabbnak érzed-e magad, vagy mi késztetett rá, azt nem tudom, mindenesetre nagyon örülök, hogy ennyire ráérsz.
2018. máj. 23. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit vártál egy teljesen hülye kérdésre???
2018. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
Erre most megis mit lehetne írni!?A "kerdesről" messziről ordít hogy semmi tapasztalatod nincs se turazassal se a hegyekkel se az ilyen hosszabb ideig tarto gyaloglassal kapcsolatban........mar most latatlanba megmondom neked hogy nem fog menni!
2018. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!