Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagyon hülye ötlet ez? (többi...

Nagyon hülye ötlet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

11.-ikes tanuló vagyok és sikerült megutálnom a mostani iskolámat. Szeretnék átiratkozni egy másik iskolába de eléggé messze van amit kinéztem, konkrétan Budapesten, én pedig Szerbiába élek. A 12. osztályt ott szeretném folytatni ha sikeres lenne az átiratkozás, majd később az egyetemet is ott befejezni. Az a baj hogy ez még számomra is inreálisan hangzik ugyanis messze van és eléggé nagy városról van szó, tehát eléggé tanácstalan vagyok. Nagyjából mondhatni kiköltöznék oda és egyedül élnék persze szülői anyagi támogatással. Egyben félek is de másrészt pedig nagyon szeretnék Budapesten tanulni és folytatni az iskolát. Szóval szeretnék másoktól is hallani véleményeket hogy ez mennyire hülye ötlet ennyi idősen(18/f).


Tudom hogy főleg tanulmányokról van szó a kérdésben, de a kérdés tárgya a kiköltözés, kiutazás, ezért is ebbe a kategóriába raktam. Elnézést ha valakit ez zavarna.



2018. jún. 17. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a témában a szüleidnek kéne intézkednie/tudakoznia.
2018. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan tanulnak a szülői háztól távol, például magam is egy középiskolai kollégium mellett élek, rengetegen laknak e koliban. Nyilván nekik is új a város, az egész élethelyzet eleinte és van, aki jól tudja ezt kezelni, van, aki kevésbé, de ezekben az egymásra utalt emberekből álló közösségekben kellő nyitottsággal mozogva könnyű segítségre találni. Szóval egy próbát mindenképp megér a dolog, főleg, ha már pontos képed van arról, mivel is szeretnél foglalkozni a jövőben, legalább nagy vonalakban.


A költözködés, utazás témakörében pedig bátran írj majd ki konkrétabb kérdést.

2018. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!