Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek hülye ötlet lenne...

Szerintetek hülye ötlet lenne nyaralás helyet?

Figyelt kérdés
Londonba még nem jártam, és megszeretném nézni, arra gondoltam, hogy nyáron egy fapados járattal reggel kimegyek, bérelek egy kocsit, és megnézem a látnivalókat, este meg egy másik fapados járattal hazajövök. Nyaralni nem tudok menni mert nincs kivel, nincs kapcsolatom, és barátaim sincsenek, család meg zsugori.
2015. máj. 25. 22:15
 1/7 anonim válasza:
100%

Ez nyaralásszagú dolog :D

Csináld, miért ne?

2015. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Londonra EGY nap semmire sem elég, nem sok látnivalóhoz fogsz eljutni.


2. Ha ott bérelsz autót, akkor azért tudnod kell az ottani baloldali) forgalomban vezetni, különben 5 perc alatt összetöröd, és fizethetsz.

2015. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Jajj, bocsi, az kimaradt, hogy egyetlen nap!


Az valóban nem sok mindenre elég. Esetleg közelebbi országok?

2015. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Londonban, autoval, 1 nap alatt? Mire megszokod, hogy a masik oldalon kell vezetni, vege a napnak...


A legkorabbi gep 6:00-kor indul Ferihegyrol, ehhez 4:30 korul legkesobb KINT kell lenned (nem akkor indulni, kint lenni!). A jarat helyi ido szerint 7:30-kor er oda (2:30 ora, -1 ora az idoeltolodas miatt). Mire kijossz a terminalrol es mar autod is van, az minimum helyi ido szerint 9 ora, es ekkor vagy Lutonban. Onnan legalabb masfel ora bejutni Londonba - es arra szamits, hogy autoval a varosban nem sok helyre fogsz eljutni, iszonyat dugo van, rettenetes mennyisegu turista, es mindennek az elnyelesere teljesen alkalmatlan utak. Mindezt egy baloldali kozlekedessel sulyosbitva, amit akkor latsz eloszor...


Vonattal se jobb, legalabb 1 ora a vonat Londonba, ha ugyes vagy, akkor _talan_ leszallas utan 2 oraval mar benn is vagy - most tartunk 9:30-nal, helyi ido szerint, de te mar mosogatorongy vagy, mert 4:30-tol a repteren-gepen-vonaton voltal...


Igen, hulye otlet.

2015. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaid? És?

Olvass egy utazó blogot mindenki egyedül mászkál és nem egy Európai nagyvárosban...Attól, hogy egyedül mész még nem kell aznap hazajönni. Couchsurfingen keresel szálást és máris megvan 3 fontos dolog: Ingyenes, van egy barát és egy idegenvezető, ha épp nem dolgozik és ráér +persze ha olyan embert fogsz ki.

2015. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem próbálj turistacsoporttal menni.Vannak különböző létszámúak,és szerintem hatékonyabb,mint amit te tervezel,talán barátokat is találnál.
2015. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(Előző vagyok)


Utazási irodákban,neten találhatsz kedvezményes áron csoportos utazásokat.A nővérem a barátjával 2 napos olaszországi útra ment így,nagyon jó áron,és igaz,fárasztó volt a sok mászkálás meg utazás,de nagyon jól érezték magukat.

2015. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!