Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írnátok pár alapmondatot angolul?

Suzuku Yukiji kérdése:

Írnátok pár alapmondatot angolul?

Figyelt kérdés
Kifogok utazni Angliába minimális angoltudással ezért szeretném ha írnátok pár alapmondatot. Mondjuk vásárláshoz pl : Jó napot ! Megtudná mutatni merre találom a pizsamákat ? Vagy ilyesmi .
2018. júl. 18. 23:24
 1/9 anonim válasza:

[link]


Ez alapján pl a pizsamás kérdést is megtudod csinálni

2018. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh ezer köszönet !! Nagyon köszönöm !!
2018. júl. 19. 00:23
 3/9 anonim válasza:
Meg ott alul lehet lapozni még vagy 60 oldalra
2018. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok értelme van ennek. Az egy dolog, hogy betanulsz pár mondatot - hogy fogod a választ megérteni ?
2018. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem tudsz angolul, akkor miért pont Angliában akarsz -angolul- pizsamát venni?!

Amúgy nem hinném, hogy ezek a legfontosabb alapmondatok.

Ha csak ezt tudod megkérdezni és pl. sürgősen sz@rnod kell akkor nem biztos, hogy jó ötlet ezt majd a pizsamák között megtenni...

2018. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-esnek totálisan igaza van- én Görögországban jártam így: megtanultam pár mondatot görögül, ami olyan jól sikerült, hogy szépen görögül válaszolgattak nekem - amiből én meg egy kukkot sem értettem :D Szóval inkább nem erőltettem ezt a dolgot. DE!!


Pl. a Duoliongo.com-al nagyon jól fel lehet készülni, interaktívan, megtanít a legalapvetőbb szavakra, mondatokra és azt legalább utána is érti, tudja használni az ember.

Én csak pár szót tudok angolul, de azt olyan "kreatívan" tudom használni, hogy egész jól el vagyok vele :D

2018. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akik segítettek nekem azoknak nagyon köszönöm ! Akik meg csak így ideírtak nekem mert unatkoztak és semmi érdeklődés nem volt a téma iránt azoktól azt szeretném megkérdezni hogy tényleg nem volt más dolguk ? Vagy más kedvét kell elvenni ? Az biztos nagyon szuper lehet .. Az első kommentelőnek hála még a " sürgősen szarnom kell " kifejezést is sikerült megtalálnom nem ilyen primitív módon .. egyébként Angliába fogok kiutazni a nagybátyámhoz Ő is sokat fog segíteni és gondoltam addig tanulok egy kicsit ..


" Ha nem tudsz angolul, akkor miért pont Angliában akarsz -angolul- pizsamát venni?! "

Válaszolok erre a kérdésre ha már a "Válaszadó " ezt nem volt szíves megtenni nekem . Angliában rengeteg olyan ruhaüzlet van ahol nagyon jó minőségű és gyönyörű ruhákat lehet venni jó áron (Pl: Primark ,Asda). Szóval ez lenne az oka annak hogy nem itt szeretnék rossz minőségű ruhát megvenni egy vagyonért , mert rengeteg ilyen hely is van . Persze vannak olyan boltok ahol jobb áron is találok jó minőségű ruhákat , de Angliában azt a ruhát rengeteg alkalommal megtaláltam több színben és méretben jobb áron. Ez lenne a válasz a kérdésedre , remélem kielégítő volt . Szép estét kívánok nektek ! Jaj és egyébként hamarabb kiszerettem volna írni ezt csak hogy megkapjátok a választ a kérdésetekre , és mivel kioktattatok engem ( akinek nem inge ne vegye magára ) gondoltam hogy elmagyarázom a pontos szituációt hogy megértsétek . Ismétlem akinek nem inge ne vegye magára !!

2018. aug. 9. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
(A Primark nagyin gyatra minőséget árul, bár azt valóban olcsón. Simán vethet az ember egy felsőt 2 euróért, egy ruhát 10ert, cipőt 5 ert -jo esetben egy szezont bír ki és azzal már sokat momdtam)
2018. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem ez a tapasztalatom. Én amikor vásároltam akkor minden ruha amit kiválasztottam elég sokáig bírta , szóval ezzel nem egyezik a véleményünk. Elég sok holmim van onnan de más a tapasztalatom .
2018. aug. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!