Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Spanyolország vagy Törökország?

Spanyolország vagy Törökország?

Figyelt kérdés
Melyik szebb, melyik olcsóbb, melyik éri meg jobban, erre lennék igazából kíváncsi :)
2010. jún. 18. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A törököknél robbantgatnak, földrengéseik vannak, koszosak. Én a spanyolokra szavazok mindenképp.
2010. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem török,csak mert Isztambul álmaim városa

:p

2010. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tehát eddig 1-1 :)
2010. jún. 20. 17:30
 4/10 anonim válasza:
100%
Török! Szebb tenger és a hotelen belül nincs kosz piszok, olcsóbb és jobb jah és ruhából a városban olcsón bevásárolhattok!:D
2010. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Voltam már mind a két országban, mind a kettő gyönyörű szép, de én mégis Törökországot ajánlanám. Csodaszép tenger, nyüzsgő belváros van mind a két országban, de a török hangulat, életstílus engem teljesen magával ragadott. Minden szállodában meghatároztt időpontokban minden nap műsör van (majdnem minden szállodában) és minden szállodának van szórakoztató "legénysége", akik csak azért vannak, hogy egy percre se unatkozz. programokat szereveznek a szállodán belül(pl olimpia a medencében, reggeli torna..stb. minden nap mást) és az utcai emberek is nagyon barátságosak és kedvesek. a török ételek is finomak és természetesen a sok teve is nagyon aranyos :Đ
2010. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Törökországot tudom ajánlani, voltam már Spanyolországban Ibizán és Malagán. Malagán hideg volt a tenger, Ibizán meg kavicsos. Törökországban Antalyaában és Alanyában voltam. Mind a két városban jó volt a hotel a kiszolgálás 5*os kedvesek az emberek, nagyon segítőkészek. És a tenger vize tiszta és pont jó hőmérsékletű.
2010. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Törökország szerintem jobb, mert szebb és melegebb a tenger, érdekesebb a kultúra, finomabbak a kaják... stb.
2010. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Törökország nagyon szééép!!! <3<3

Antalya-ba érdemes elmenni, vagy Alanya :D

2011. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az kemény azt mondja...: robbantanak, koszosak, és billeg a föld :DDD Hát ez kemény volt! :DD Eléggé beteg ez a magyar társadalom! (tisztelet a kivételnek).

17 éve minden nyáron kimegyek Törökországba (Nyugati oldalra) és még soha semmi nem volt. 1999-ben ott voltam amikor földrengés volt, de semmi komoly.


Igazad van hogy robbantanak!

De nem a bulizós, nyaralós helyeken pl. Istanbul, Bodrum, Antalya, Marmaris, hanem teljesen Keleten katonailag elkerített területen.

[link]

ilyen helyeken (kelet) nem sok turista fog megsérülni! [link]



Koszos Törökország:

Ez CSAK Istanbul! [link]

Vegyesen Töröko.: [link]

Itt meg egy szórakozóhely Alanya-ban (amatőrfelvétele): [link]

Ha nemelég nézegesd a mellettük lévő videókat is!


Földrengés:

1999-ben volt utoljára intenzív földrengés...

2011. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!