Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 3 fős család hogy tud a...

3 fős család hogy tud a legkevesebb összegből nyaralni menni?

Figyelt kérdés

Minden tippet szívesen látok. A családnak nagyon jót tenne egy kisebb nyaralás, de félek nincs rá pénz. Én még abban is benne lennék, hogy last minute repülőjegy ahova épp van olcsón, a többit meg majd meglátjuk, de anyámék nem hinném, hogy ennyire lazán kezelnék...

Ti hogy szoktátok megoldani kevés költségből a nyaralást? Kb mennyi a minimum, amit ráfordítotok? Hova mentek? Belföld és külföld (nekem inkább az :) ) is jöhet


2010. jún. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
üljetek be kocsiba és menyjetek ki erdélybe hegyet mászni meg sörözni egy jót. a medvetó környéke nagyon szép hely
2010. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy ha pl görögo-ba mennétek repülővel, akkor a befizett pénz a repülőre+szállásra nem olyan sok, de költőpénz sok kell... ott nem olyan egyszerű a kaján spórolni, mert nem tudsz olyan dolgokat megvenni, amiből normális kaját lehet összeütni. pl nincs húsáru az üzletekben.
2010. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem voltatok a Tisza-tónál próbáljátok ki, tavaly előtt voltunk, szerintem nagyon alá van becsülve, nagyon szép a tó meg a környék, lehet jókat enni inni strandolni, kirándulni szerintem szuper és nagyon olcsó
2010. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi - szintén hárman - tavaly nyáron bepakoltunk a kocsiba és elmentünk a Balatonra. Egymás hegyén hátán kínálják az üres apartmanokat, 1 órán belül kiválasztottuk a nekünk tetszőt, még engedtek is az árból (hármunknak 3000,-Ft volt az apartman 1 éjre).

Csodálatos nyaralásunk volt, igaz, hogy nem jártunk étterembe. Itthon előre megfőztem és dobozolva lefagyasztottam az ételt (paprikás csirke, töltött paprika, fasírt, kolbásszal töltött karaj), az apartmanban csak mindennap kiengedtem egy dobozt és max.20 perc alatt frissen elkészítettem hozzá a köretet (krumpli, tészta), amihez illik, egy salátát.

Még gofrit is sütöttem és vittünk hatosával csomagolva és fagyasztva, plusz 1-1 üveg lekvárt és nutellát. Így a strandon nem volt vita a gyerekkel a 400 Ft-os gofri miatt. Ha nyiffant egyet, előkaptuk a táskából a hazait és már ette is a gofrit :=). A fagyi meg igazán belefér, ezen már tényleg nem érdemes spórolni!

2010. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előttem szólóval! :D

Így kell ezt minimális pénzből csinálni! Igaz, mi baráti társasággal voltunk így legutóbb nyaralni, de rengeteg!!! szabad lakás, apartman van kiadó mindenhol!

Mi így jártuk be Kelet-Magyarországot! :)

2010. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, ez a kajafagyasztós dolog jó, ha kocsival megy az ember, de repülős útnál ezt sajnos nem lehet megoldani:S
2010. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
06:50 vagyok megint. Írországba is hasonlóan utaztunk fapadossal az akkor 5 éves gyerekkel. Odakint csak egy apartmant béreltünk (ezt jó előre, itthonról kellett lefoglalni, és sajnos nagyon drága), a kajákat ugyanígy lefagyasztottam és a hűtőládát a reptéren lefóliáztattuk, így senki sem bontogatta. :=)
2010. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!