Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rolitúráról mik a tapasztalatok?

Rolitúráról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Fapados ár - értékarányos szolgáltatással.
2018. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Jó szervezés, olcsó ár.

Ha nem számít, hogy az elszállásolás -többnyire- komfort nélküli sokágyas fabódékban történik, amikben 50 C fok van árnyékban.

2018. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szállás annyira nem gond nekem. Ha a szervezés szuper akkor gond nem lehet
2018. aug. 19. 22:19
 4/7 anonim válasza:

Így voltunk idén 2 hétig Zakynthos gyönyörű szigetén, a (szerintünk) legszebb városban.

Tökéletes szervezés, jófej, segítőkész idegenvezető, nagyon jó programok. Nekünk a szállás is eszméletlen volt.

Idén voltunk először velük, de biztos nem utoljára. Csak ajánlani tudom! :)

2018. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kipróbálom őket jövőre. De a cél vagy Monaco vagy Montenegro lehet nyáron :)
2018. szept. 5. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A Monaco király, csak amikor ők mennek, nagyon meleg van. Terveztem, elmegyek velük újra ebben az évben, de ez a 38 fok fullasztó levegővel nekem sok. És az a programban 1 nap, de lehet külön is menni, ha nem követed a programokat.
2018. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly Montenegróban voltunk velük, minden várakozást felülmúlt. Szuper apartman, lélegzetelállító kilátással (bár némi kaptatót meg kellett mászni hozzá). Állati jó programok, tuti szervezés. Király idegenvezető. Idén is velük megyünk, talán Albánia lesz az uticél.
2023. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!