Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már innen valaki...

Utazott már innen valaki FlixBus-szal? Lenne néhány elég fontos kérdésem :/

Figyelt kérdés
Szeretnék majd Chemnitz-be utazni, Németországba. Be is ütöttem, hogy Budapest Kelenföldről indul-e oda és igen, egy átszállással talán Prágában. Azt viszont nem írja, hogy Kelenföldön pontosan honnan indul, azt sem, hogy visszafele Chemnitz-ből pontosan honnan. Szóval lehet én nem találtam még meg, de ezek elég fontos infók lennének. Ezenkívül azt szeretném megkérdezni, hogy hogy működik a foglalás, a fizetés, az ottani procedúra, mielőtt felülhetnél a buszra. És hogy megbízható-e. Köszi a válaszokat előre is :)

2018. aug. 24. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A jegyen lesz egy térkép, amin be van jelölve az indulási pont. A foglalás online történik, fizetés bankkártyával vagy paypallal. Ebben nem vagyok biztos, de valószínűleg lehet a busznál is jegyet venni indulás előtt, de csak ha van szabad hely, tehát ez rizikós. Tehát megveszed online a jegyet, és megkapod pdf-ben. Ezen lesz a már említett térkép. Ezt vagy kinyomtatod vagy rárakod a telefonodra és viszed magaddal. Én mindig inkább kinyomtatom, sose lehet tudni, hogy történik-e valami a telefonnal, lemerül, tönkremegy, akármi. Legalább negyed órával indulás előtt ott kell lenni a busznál, mert általában pontosan indulnak. Mondjuk számolj inkább fél órával, ha nem vagy ismerős Kelenföldön, hogy megtaláld a megállót. Onnan még sosem indultam, de gondolom, hogy a volán pályaudvarról megy majd.
2018. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megállóban meg fogod találni, nyugi. :D
2018. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!