Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rolitúra vélemények?

Rolitúra vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok akik utaztak már Rolitúrával, mi a véleményetek? Ár-értékny arány, idegevezetők, szállások? Minden érdekel. Előre is köszönöm :)

2018. szept. 22. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Hát én nem akarom rjuk huzni a vizes lepedőt de hahotáztam az ajánlataiktól! Példaképp egy Krakói kirándulást néztem amit eladnak 20 ezerér busszal. Ugyanide 5000 forint a buszjegy a flixbusznál és Krakkóba találni olcsó szállást rengeteget. Erre még kétágyas felárat is fizetnenének valami hostelben.

Aztán megnéztem a Boszniai utjukat busszal. Elvinnének 40 ezererér de közben te repcsivel utazhatnál 6000-ből oda. Érted?


Szerintem nem vagy normális ha ezekre befizetsz!

2018. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én voltam velük, egyszer Isztambulban, egyszer Rómában. Alapvetően elégedett vagyok velük, bár mostanra én is átszoktam az egyéni szervezésre.

Isztambulban az volt a probléma, hogy 2 busznyi, közel 100 ember volt 1 idegenvezetőre, ami már kicsit sok. Meg még egyszer nem mennék busszal ilyen messzire, bár így olcsóbb volt, mintha repültem volna. De egyébként tetszett, első isztambuli útnak jó volt.

Rómába is nagyon jó utat szerveztek, ebben benne volt Nápoly-Pompei is.

Összességében ha nincs kedved magadnak szervezni utat, és szeretnél egy jól összeszedett kóstolót egy városból, akkor nagyon jók. Utána valszeg úgyis visszamész még egyénileg is, ha tetszett az a város.


Itt írtam még bővebben az isztambuli útról:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__9306767-utazot..


Hasonló utazásszervezőből még a Qalandart ajánlom, ők azért is jók, mert egyrészt nagyon kis csoportokkal szervezik az útjaikat (Berlinben 5-en voltunk kint, Luxemburgban 7-en) másrészt a legolcsóbb utazást és szállást derítik fel, így nagyon költséghatékonyan el tudsz jutni nagyon jó helyekre. Persze a rövid útjaik nekik is főleg ilyen "városkóstolók", Berlinben kapásból 2x annyi látnivalót tudnék mondani, mint ami egy kétnapos útba belefér, de ilyen jó áron mindenképp megéri.

2018. szept. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Rolitúra normális, korrekt és olcsó.

Viszont elsősorban fiataloknak ajánlott, akiknek megfelel a szállásként a komfort nélküli sokszemélyes faházas kemping is.

Ugyanis a szállás árával olcsóbbak csak a konkurens cégek áraihoz képest.

Saját szervezéssel kihozható ugyanannyiból, csak éppen kemping helyett szállodában alszol.

Persze, ha van igényed a komfortra is.

2018. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az információkat! :)
2018. szept. 24. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Kétféle ember van. Aki képes és akarja szervezni az utazásait, meg aki nem. Előbbi ugyanazon idő alatt ugyanannyi pénzből sokkal többet lát és sokkal kényelmesebben él, mint aki befizet. De belátom, vannak, akik nem szeretnek és nem is tudnak utat szervezni. Én csak Egyiptomban voltam szervezett úton, mert ott egyénileg nem engedtek kódorogni. A tapasztalat, hogy a feléből, kétharmadából hozom ki ugyanakkora időtartamban (és több helyszínnel).
2018. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 Egyiptomban azt meg lehet csinálni szerinted, hogy egyénileg intézed a kiutazást, szállást, a kevésbé zűrös helyeken múzeumlátogatásokat stb., és ahová meg nem lehet csak úgy elmenni (oázisok pl.) oda egy helyi iroda szervezésében? Értem ezalatt az ilyeneket:

[link]

2018. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
A Roliturának több ügyfele lenne, ha a csak(!) faházas útjaiknál lenne szállodai opció is.
2018. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyiptomban nem lehet városok között közlekedni egyénileg. Katonai ellenőrző pontok vannak, ahol előzetes útvonalengedéllyel lehet csak átmenni (amit külföldieknek nem adnak). Az meg, hogy Kairóban milyen múzeumba mész be, nem érdekes.
2018. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Nem kocsival gondoltam, hanem ha pl. busszal lemegyek Luxorból Asszuánba, vagy ilyesmi. (bocs, hogy rád szálltam a kérdéseimmel, csak nagyon érdekel)
2018. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk velük Montenegróban. 10 éjszakás nyaralás volt, baromi szép panorámás apartmanban. Kb 100ezer/főre jött ki a befizetendő összeg (szállás+busz). Minden napra volt fakultatív program, egy kivételével mindegyiken voltunk, nagyon jó volt. (arra az egyre csak azért nem mentünk, mert baromi fáradtak voltunk) A fakultatív programokért külön kellett fizetni, ha jól emlékszem, hármunknak volt összesen 400 euró. Hatalmas élmény volt, megérte. (a kb.15 órás buszozás minden kellemetlensége ellenére is)
2023. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!