Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Anglia vagy Ausztria?

Anglia vagy Ausztria?

Figyelt kérdés
Erős angollal Angliába vagy nagyon gyenge némettel Ausztriába mennétek? Anglia lenne az ésszerű, de a Brexit miatt bevallom most nem tűnik annyira vonzó választásnak...viszont németül meg alig tudok. Ti merre lépnétek? Semmi különös végzettség (bölcsész diploma,angol felsőfok),logisztikában dolgozom itthon.
2018. okt. 1. 09:50
 1/3 anonim válasza:
Szia! A Brexittöl ne tarts, eltart meg mire szankciok lesznek, akik mar kint vannak, illetve akik meg a Brexit elött mennek ki, öket nem zargatjak utana sem. Nekem tesom Angliaban el en Ausztriaban. Itt is jo, de kell a nemet közepfok, kiveve, ha kevesbe vonzo munkat is vallalnal, pl. takaritas, epitkezes...
2018. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
100%
A saját bevallású nagyon gyenge német az gyakorlatilag nullát jelent!Azért mert tudsz napszaknak megfelelően köszönni,esetleg egy két-három szavas eldöntendő kérdésre válaszolni egy igent vagy nemet az semmi!Ezzel ne indulj neki!Ha az angolod tényleg jó nem is lehet kérds hova menj!Ezt a brexit dolgot meg felejtsd el mert nagyon túl van ez már hypolva!
2018. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindkét helyen éltem, illetve élek 3 és 4 évet. Ha mindkét nyelven tudnál azt mondanám Ausztria. Sok szempontból jobb és élhetőbb mint UK. Lakhatás, egészségügy, időjárás, anyagi szempontok, stb.

De gyenge nyelvtudással nincs sok esélyed rendes munkára, kuli melóra meg felesleges kijönni.

2018. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!