Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Indiába, vagy Írországba...

Indiába, vagy Írországba mennétek el inkább egy csoportos utazás keretében, ha a kettő közül csak az egyiket választhatnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 11:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
India. Nagyon érdekes kultúra, régebben voltam ott. Írország szerintem kevesebbet nyújt, zord északi vidék kevés látnivalóval.
2018. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Imádom a zord északi vidékeket...viszont India meg annyira más.
2018. dec. 10. 12:05
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem kérdés hogy India. Írország tök érdektelen.
2018. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Már miért lenne Írország érdektelen: Óriasok útja, egyemberes hágó, Dublini kocsmák éjszaka, óceánparti házban lakni...
2018. dec. 10. 12:23
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Hegyek kocsmák meg óceán az Indiában is van, csak mellé ott van még a sokszínű kultúra, ételek, ókori/ középkori épületek, romok emlékek és még lehetne sorolni. Írországra kb két nap is elég, és még az alatt is több idő telik az utazgatással mint a látványosságok megtekintésével.
2018. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Írország gyönyörű ország, rengeteg a természeti szépség, túrázási lehetőség. A baj csak az, hogy lutri, hogy ki tudja-e az ember élvezni, mert vannak olyan évek, hogy gyakorlatilag nincs nyár. A pubok tényleg hangulatosak, a whiskey/sör/cider isteni, érdemes egy történetmesélős estre is beülni. Az ételek nem rosszak, de nagyon egy kaptafára készülnek, és annak ellenére, hogy szigetország úgy kell keresni a tengeri ételeket.

Amúgy én is Indiát választanám, bár kicsit igazságtalan, mert Írországot ismerem, Indiát meg nem.

Ja, és Írország irreálisan drága turistának.

2018. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy India fiatal nőként nem lenne biztonságos
2018. dec. 10. 12:46
 8/22 D. Brasco ***** válasza:
30%

"Már miért lenne Írország érdektelen: Óriasok útja, egyemberes hágó, Dublini kocsmák éjszaka, óceánparti házban lakni..."


ezzel kb ke is írtad az összes látnivalót az országban......meg még egy kicsit többet is mert óceán parti ház nem csak ott van,a dublini kocsmák meg engem speciel,de szerintem mást is teljesen hidegen hagynak!

Egyebkent a kerdésed teljesen abszurd,tekintve hogy a 2 orszag annyira ég és föld hogy semmi értelme barmiben is összehasonlitani őket!Ha mégis megpróbálkozol vele,akkor meg szerintem vilagosan lathato hogy az írek elég rendesen alul maradnak mindenben

2018. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Csakis Írország, nekem mindig az volt az álmom, hogy oda eljussakk, akár pár évre is, de eddig nem sikerült.

India teljesen idegen, számomra érdektelen hely, ahol nem érezném jól magam.

2018. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"a 2 orszag annyira ég és föld hogy semmi értelme barmiben is összehasonlitani őket!"


Pont ezért nehéz választanom. Mert csak az egyikre van pénzem. Mindig is északra vágytam, a hideg vidékekre, a tengerekhez, a sziklákhoz...érzelmileg oda húzok. India most hirtelen opcióként jött.

2018. dec. 10. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!