Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Indiába, vagy Írországba...

Indiába, vagy Írországba mennétek el inkább egy csoportos utazás keretében, ha a kettő közül csak az egyiket választhatnátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 11:32
1 2 3
 11/22 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Mindig is északra vágytam, a hideg vidékekre, a tengerekhez, a sziklákhoz."


Akkor meg nem értem a kérdést!Nyilvan oda menj ami neked tetszik téged érdekel!Innentől kezdve meg főleg nem értem az alapvető kerdest hogy rajtad mit segt az hogy ki hova menne?Meg igazabol kit érdekel.....mert ha én eldöntöttem hogy mercedest akarok venni akkor nem fogok kerdest kiírni hogy szerintetek mercedest vagy bmw-t vegyek!

2018. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Killarney Nemzeti Park, Rock of Cashel, Kinsale városa, Old Head of Kinsale, Mizen Head, Gougane Barra, Dingle, Ballycotton, Dursey Island, Blarney, Galway... Írországban is bőven van látnivaló. Igazából minden ország érdekes, sosem értettem, hogy lehet országokat unalmasnak nevezni.
2018. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve Írországban élek, sokat utazgatok belföldön és még mindig nem láttam egy csomó mindent. Ha szereted a természetet, a túrázást, akkor egyáltalán nem unalmas ország.. Estig sorolhatnám azokat a gyönyörű helyeket, amiket eddig láttam és hol van még a vége.. Amúgy kérdező ha ennyire szerelmese vagy az északi tájaknak, akkor érdemes Skóciát is a térképre venned, illetve Izland maga a csoda, de az tényleg borzasztó drága, még Írországhoz képest is. Az is lehet, hogy egyéni szervezésben olcsóbban kijönnél, mint csoportos utazással..
2018. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Számomra Írország sokkal szimpatikusabb.
2018. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Írország dögunalom. De láthatóan te már eldöntötted hogy oda akarsz menni, de akkor minek teszel fel kérdést?
2018. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Írország. Indiába, abba a koszfészek országba, ha fizetnének sem mennék el. Mindenhol büdös van, kosz, mocsok.
2018. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja jöttem haza Indiából, nekem életem utazása volt. Nő vagyok és teljes biztonságban éreztem magam. Az indiaiak nagyon kedvesek, mosolygosak, mindig integettek, fotozkodtak velünk, de vannak szokásaik amiket 3 nap alatt megszoktunk. Pl.tülekednek a buszra felszállásnál, a gyalogosoknak semmilyen elsőbbséget nem adnak meg stb. Voltak olyan helyek, ahol belépéskor motozás volt, illetve sok helyen gépfegyveres katonák álltak a rendre vigyázzva. Az ország lelkileg nagyon megfogott, visszafogok menni. Ide csak az menjen, aki nagyon nyitott más kultúrák felé és ne a sok szemetet, nyomort, koszt lásd meg, hanem a mögötte lévő dolgokat is. Ha állatbarát vagy vigyél magaddal a kobor kutyáknak nasit, mert szegények hushoz csak ritkán jutnak, az indiaiak alapvetően vegetáriánusok. Írország is gyönyörű, de én Indiát választanám, mert oda nem mindig tud az ember elmenni, mig europaiként Írország bármikor elérhető.
2018. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
India nem egy darab ország. A szó szoros értelmében persze igen, de mivel akkora, mint Európa, meg sok kultúra gyűjtőtégelye, nem könnyű megmondani, mert attól függ hogy mit akarsz, illetve, hogy hova mennél. Szerintem például egész Radzsasztán nagyon király, Delhi meg rettenetesen fárasztó. Goa csak télen, máskor túl meleg van, de akkor bármennyi ideig, van egy kis dél-goai falu, Agonda, amelyik az egyik kedvenc helyem a világon. Az alapján dönts, hogy mit szeretnél. Indiát amúgy nem ajánlom első harmadik világbeli célnak, kicsit kemény lehet a kultúrsokk.
2018. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Írország.

Kevesebb védőoltás kell :D

2018. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Lux morulus válasza:
Írország. India egy putri. Sajnos lelakták.
2018. dec. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!