Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás vagy autóvásárlás?

Sm's girl kérdése:

Utazás vagy autóvásárlás?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a történetet, a lényeg annyi, hogy van x összegem félretéve. Ez az összeg elegendő lenne egy már kinézett autó megvásárlására vagy szintén elegendő, még kicsivel több is mint egy nagyon régóta tervezett, dédelgetett utazás ára a szüleimmel.

Ti mire fordítanátok a pénzt?

Mert persze az autó hasznos, több éves beruházás viszont nem létszükséglet. Emellett viszont az utazás egy felejthetetlen élmény lenne és már ezt a pénzt is relatíve hosszú idő volt összegyűjtögetni, nem feltétlen szeretnék még ennyit várni az utazásra.



2019. márc. 8. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogas kérdés, ha életed első autója lenne. Ha nem az első, vedd figyelembe, hogy bármennyire is dédelgetett álmod, az csak egy tárgy. Eszköz. Pótolható. Amit viszont sohasem tudsz pótolni, az IDŐ, amit most a szüleiddel utazva tölthetsz.
2019. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Én autót vennék, hogy azzal vigyem kirándulni a családot. Nem kell ehhez a világ végére menni, hidd el én voltam már és nem nagy dolog. Kivéve Thaiföld, de azt bármikor ki lehet fogni akciósban.
2019. márc. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimmel 3 eve voltunk egy közös hiper-szuper nyaraláson. Régóta vágyott volt. Apukam fél éve meghalt 54 évesen. Az utolsó pillanatig emlegettük, milyen jó volt! Az élmény egy életre szól. Ki tudja mit hoz a jövő. Kocsid lehet bármikor, de az csak egy tárgy. Én örülök, hogy ilyen közös időkre tudok visszagondolni. 31/N
2019. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!