Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóvásárlás előtt állok és...

Autóvásárlás előtt állok és találtam egy olyan autót amin: "Az autó jelenleg érvényes E jelű rendszámmal van forgalomban, a fenti ár így értendő! " Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Külföldről behozott autó vagy miért lehet ilyen ideiglenes rendszám rajta és milyen hátrányokkal jár ez a rendszám, hogyan lehet rá rendes rendszámot rakatni?

Az autó egyébként egy 2001-es 730D BMW, 144kW, ha ez számít rendszámozás szempontjából.


2011. aug. 5. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,azt jelenti,hogy nincs a kocsira befizetve a regisztrációs adó.

"E"-rendszámmal max fél évet lehet közlekedni,nem megújítható,és külföldre ki sem lehet vele menni!!!

Gondolom behozta az illető,kért rá egy ilyen rendszámot a reg. adó töredékéért,és lassan lejár a fél év....

Itt egy link,itt ki tudod számolni,hogy mennyibe kerül az adott kocsira az adó:

[link]

2011. aug. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!