Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csehországban most akkor...

Csehországban most akkor legális a kender származékok?

Figyelt kérdés

Prágában mindnen kis boltban láttam kannabiszos csokit, nyalókát szinte mindent. Viszont az olvastam hogy nem legális ott se.

Valaki rendbe tudná szedni hogy most akkor ez hogy is van?



2019. ápr. 29. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%

Nem. Csehországban nem legális, egyedül Prágában van dekriminalizálva. Általában semmit sem szólnak, ha szívsz vagy ha találnak nálad 6-8 grammot. Persze ha szét vannak osztva pl. grammokra, akkor azt nem nézik jó szemmel.


Otthoni termesztésre vonatkozóan 5 db növény/személy legális, amennyiben 1-2%-tól kisebb a THC tartalma. Általában ez olyan fű, aminek magas a CBD tartalma, tehát sok jó egészségügyi hatással rendelkezik, de beállva nem leszel tőle (személye válogatja). Otthon tartható egyébként 1250g, ha nem tévedek. Ha valaki jó termesztő, akkor 5 növényből akár 4-5 kilót is ki tud hozni, de azt viszont legálisan nem tarthatná.

2019. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ezeken kívül 180 grammot írhatnak fel az orvosok, persze ezek a típusok THC-t alig tartalmaznak. Ezt már a wikiről lestem, megkönnyítettem a dolgodat. Beszívva nincs más dolgom. :D Zöld hályogra szokták javasolni, van még pár betegség, amikre felírják, de már nem emlékszem azokra.
2019. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!