Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kenderprotein legális?

A kenderprotein legális?

Figyelt kérdés

Gondoltam vegán testépítésre váltok, az utóbbi időben rengeteget jót olvastam róla és több vegán testépítőt is követek instán akik nagyon komoly eredményeket tudnak felmutatni.


Észrevettem, hogy többen is kender fehérjét fogyasztanak közülük. Ez legális? Úgy tudtam illegális drog?!


A testépítésnek egészségről kellene szólnia és mégis drogot reklámoznak?


Hogy van ez?



2019. jan. 6. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Ez legális, mivel tudják hogy a vegánok sosem lesznek izmosak, ezért ők nyíltan fogyaszthatják és reklámozhatják, hogy droggal sikerült elérni a fizikumot.
2019. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy.
2019. jan. 6. 19:47
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Köszönöm szépen.
2019. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Menjél inkább aludni, holnap reggel suli lesz.
2019. jan. 6. 20:09
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Az alvás a gyengéknek való
2019. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, köszönjük szépen az infót. Kérlek ne trollkodd össze a kérdésemet! Köszi, szia.
2019. jan. 6. 20:14
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen legális.

A kendernek a hatóanyaga ami tiltott szer. Létezik ipari kender, rengeteg mindenre használják, építőipartól kezdve ruhaalapanyagig mindenre.


Szuper kis növény. És természetesen fehérje forrásnak se utolsó. ;)

2019. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Nincs mit, jó éjszakát. És ne felejtsd el, holnap suli, szóval ma korán feküdj le.
2019. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
A kenderből több élelmiszert is készítenek, ami egészséges és finom. Nincs thc tartalma, mivel az ami illegális, nem pedig maga a növény.
2019. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm a hasznos választ, végre egy értelmes ember.


Akkor ezek szerint többfajta kender van? Azt hittem a kender az kender és kész. :)

2019. jan. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!