Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyiptomba fugunk utazni és...

Egyiptomba fugunk utazni és hallotam az orange kártyáról hogy tudom használni és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
lesznek orange boltok már a reptéáren is. Bár gyanítom, elvétetted a kategóriát. Az emberek itt utazni szoktak, nem mobilozni. Az utazás pedig azt jelenti, leteszik a telefonjukat és kinéznek a fejükből.
2019. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző valószínűleg az a fajta turista, akinek minden percben az idegenvezető mondja, mikor hova kell menni, mit kell csinálni és mikor kell levegőt venni, továbbá valszeg otthon sincsen senki, aki kíváncsi lenne rá, mi van vele. Ha kicsit önállóbban mozogsz egy idegen országban és mondjuk megnéznéd, hol van a közelben egy kajálda, akkor fontos, hogy legyen neted. Az Orange úgy tudom, a régebben Mobinil néven futó mobilszolgáltató, elég jó a lefedettsége, de a Vodafone-é jobb. Három nahy mobilszolgáltató van Egyiptomban, a harmadik az Etisalat, azt nem ismerem, de mindhárom megfelel a célnak, csak a sivatag nagyon isten háta mögötti részein nincs lefedettségük, mindenhol máshol van. A legtöbb reptéren valamelyikük tuti megtalálható, Kairóban pl. a Voda és az Etisalat van rögtön ott, ahol kijössz. Megmondod, hogy vennél SIM-kártyát, elkérik az adataidat, lemásolják az útleveled (ne ijedj meg, ez csak egy standard procedúra, mint itthon, amikor SIM-et veszel) és megkapod a kártyát, amit beteszel a telefonodba (legyen nálad valami tű, amivel ki tudod nyitni), de laptopon is tudod használni, akkor egy mobilnet stick kell még hozzá és abba teszik a SIM-et. Általában előre fel van töltve 1 GB adatforgalommal, utólag tudod töltögetni, gyakorlatilag minden sarkon árulnak feltöltőkódot és nagyon olcsó. Én laptophoz használtam, célszerű volt a rátöltött pénzből venni valami csomagot, amit a honlapjukon lehet, akkor tovább tartott. Jó utat!
2019. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Annyit üzennék a 2. válaszadónak, már régen rossz, ha az utazásaid során arra hagyatkozol, a nyomkodós telefonodon mit ajánlanak a közeledben.

Ezért teljesen fölösleges a net. De örülök neki, hogy sikerült összehoznom egy all inclusive tökfejet és egy netfüggőt azonos oldalra.

2019. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!