Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Önbizalomhiánnyal külföldre...

Önbizalomhiánnyal külföldre menni?

Figyelt kérdés

Heten mennek Angliaba, melo is van, repjegy lefoglalva, 2 ismerosom van ott. Viszont most utobbi par napja ramtort hogy talan megsem kellene mennem, nincs eleg onbizalmam ehhez az nagy uthoz, nem vagyok eleg magabiztos, de az sem jo ha a felelem vezerli az embert donteseiben vagy az eleteben.

Lehet az a gond hogy rastresszeltem a dontesre es egyszeruen nem tudom eldonteni hogy mi lenne a jo. Az erdekes az, hogy egyebkent 2016ban kimentem UK-ba, majdnem 2 evig voltam es elotte egyaltalan nem hezitaltam ennyit a kimenetelen, vagytam is ra hogy megprobaljam magam kulfoldon. Mostmeg ez... Nagyon rossz. :(


UI: tavaly jottem haza, azota nem dolgozok, ma csinaltam meg szemely es vagyonor kepzest. Talan nagyon elkenyelmesedtem es emiatt nehezen veszem ra magam hogy kiszakadjak komfortzonabol


UI2: jarok pszichiaterhez fel eve, disztimia miatt (depresszio vallfaja), gyogyszert szedek ra, hangulatjavitot, doki mondta hogy ez a kezeles altalaban 9 honapos vagy hosszabb ido.



2019. jún. 5. 17:11
 1/4 anonim válasza:
100%

Menj.A vagyonőr szakma semmit nem ér,tapasztalatból mondom. "A félelem mélyebbre hatol,mint a penge."Ha engedsz a szorongásnak,csak rosszabb lesz,szintén tapasztalat.


Vesztenivalód nincs,de amiről beszélsz,az szerintem nem komfortzóna,hanem magánbörtön.Ismered az intézmény-függőség fogalmát?Ha valaki túl sokáig van bent a sitten,egy idő után nem akar szabadlábra kerülni."Jó itt nekem,tudom merre hány méter,különben is,mit csinálnék kint..."Önbizalmad csak akkor lesz,ha szembenézel a félelmeddel,máskülönben úgyis azon fogsz agyalni,hogy mi lett volna,ha...

2019. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Menj csak, a disztímiát pedig felejtsd el. Az a legenyhébb depresszió, ami azonnal - gyógyszer nélkül, is - elmúlik, amint értelmes célt találsz magadnak, és azt veszed észre, hogy pozitívan jelzik vissza a munkádat. A környezetváltozás még a nehezebb depresszión is sokat segít. Ne rohangássz haza, lehetőleg minél ritkábban, igyekezz beilleszkedni. Sok sikert!
2019. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Johetnek meg valaszok

2019. jún. 7. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. jún. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!