Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki járt már valamelyikben?...

Valaki járt már valamelyikben? Norvégiában, Írországban, Skóciában? Vélemény róluk?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik mind,szeretem a tenger partokat de inkább ezek az országok tetszenek, az esősebb idő miatt

Átlagban milyenek az emberek?

10/?

Vélemény?



2019. jún. 13. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írország gyönyörű ország, rengeteg látnivalóval. Az emberekről nem nyilatkozom, mert nem lenne fair a kivételekkel szemben.
2019. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írországban, Skóciában voltam már! Nekem Skócia sokkal jobban tetszik mint Írország, de Írországra is azt mondom, hogy érdemes egyszer elmenni oda.

Skócia 10/ 10

Írország 10/ 6


Az emberek meg olyanok mint mindenütt. Vannak kedvesek, vannak bunkók..

2019. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jártam Skóciában, csodaszép, rengeteg a látnivaló, egy igazi természeti csoda. Az emberek túlnyomórészt barátságosak és kedvesek, de persze bukók mindenhol akadnak.

Írországban élek és nagyon szeretek itt élni. Ez is egy csodaszép ország (főleg, ha szereted a természetet), az emberek nagyrészt nyitottak és barátságosak. Persze itt is megvannak a negatívumok, de egyáltalán nem zavaróak.

2019. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!