Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Érdemes kimenni görögországba...

Érdemes kimenni görögországba (zakyntosz) vagy horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés

szeretnék kimenni nyaralni külföldre a tengerpartokhoz és arra vagyok kíváncsi hogy nektek milyen élmény volt horvát vagy görögország?

nektek milyen volt a szálláshely vagy a nyaralás?

és vannak ott migránsok, hogy felfegyverkezzek? :,D

22/L



2019. jún. 19. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2015-ben Medulinban nyaraltunk. (Isztriai fsz) Nekem a kavicsos part miatt nem tetszett, de akkor láttam életemben először tengert, így hatalmas élmény maradt.


2017-ben voltunk Korfun a párommal. Átúsztunk a Canal d’Amour-on, ami nagyon szép emlék. Ezenkívűl a part finom homokos volt, a víz tiszta, a táj mesés. Imádtam minden egyes percét. Az árusok is kedvesek voltak, a kaja finom volt.

A szálláshely tiszta volt, kényelmes ágyakkal, szép kilátással,de nem sok időt töltöttünk ott :)


2018-ban voltunk a családommal és a párommal Zakynthoson. Nekem kevésbé tetszett, mint Korfu. A part és a víz itt is tiszta volt, viszont az utcák tele voltak szeméttel. A szálláshely ugyanolyan volt, mint Korfun.

Voltunk hajókiránduláson, ahol körbehajóztuk Zakynthost. Az tetszett nagyon.


Idén Kefalóniára megyünk, alig várom!


Migránsok nem voltak. Egy helyen láttam migránsokat, a röszkei határátkelő környékén.

2019. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zakyntoszba megyek minden évben! Migárnsok nincsenek, ez csak fideszes kamu, Zakhyntoszon főleg angolok vannak, egészen augusztus utolsó hetéig elég kemény bulikat nyomnak odakint. Laganas környékére foglalunk mindig, homokos hosszú tengerpart, egészen kalamakiig el lehet gyalogolni, félúton feletted szállnak el a leszálló gépek :D. Van egy hosszú utca a városban, ami teljesen ki van világítva, sok diszkóval, étteremmel. Sok az ukrán stb prosti is, de nem zavaróak :D. A víz meleg, kocsit, bringát simán lehet bérelni minden sarkon.
2019. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oda menjél ahova ár arányba jó szállást és utazást találsz.


Mindegyik hely nagyon szép, mindegyik tenger gyönyörü...


Megéri-e azt neked kell tudnod.


Mi imádunk nyaralni, nekünk mindenhova megéri. De pl egyik nap egy jó barátunk megemlítette, hogy nekünk hogy neki a nyaralás csak pénzkidobás... Neki nem érné meg.

2019. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem láttad a tengert, nézd meg, de én inkább elhalasztanám az utazást, mert tényleg nem tudni, milyen helyzetet találsz ott. Menj addig a Balatonhoz, Tihany, Füred, imádni való helyek. Meg persze a többi is.
2019. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Balaton drágább, mint egy horvát, vagy görög út! És milyen helyzet lenne? Zakhyntos egy sziget, több, mint egy órányira a szárazföldtől, 40x80km az egész! Ott lazulás van, nem fideszes félelem a nem létező migránsoktól!
2019. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most akartunk menni de elképesztő árak vannak, egy hetes horvát nyaralás 350-400e. Nem normálisak, ennyiből Egyiptomban 5*is hotelbe mehet az ember, nem egy xaros apartmanba...
2019. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!