Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországba vagy Görögorszá...

Horvátországba vagy Görögországba érdemesebb menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Horvátországba vagy Görögországba érdemesebb menni nyaralni? Mert nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb. Olyan véleményét szívesebben hallgatom meg, aki tapasztalatból mondja. És aki válasz ír azt kérem, hogy indokolja meg, hogy melyik és miért.

2016. jún. 8. 07:04
 1/7 anonim válasza:
Voltam Horvátországban és Görögországban is. Mindenhol jól éreztem magam, de a görög éjszakai élet sokkal pezsgőbb volt, a strandunkon nem volt tömeg, viszont kavicsos volt a part. Horvátban a Rab-sziget homokos, azt a partja miatt szerettem. Döntsétek el, nektek mi a fontos, és az alapján mérlegeljetek, válasszatok országot, és azon belül a város sem mindegy.
2016. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hova mesz es mit csinalsz.

Arban egyertelmuen Gorogorszag javara billen a merleg ha a helyi dolgokat nezzuk. Ami dragabb -es hosszabb- az az odaut.

Nekem Horvatorszagban nemely part nagyon zsufoltnak tunt. A tenger mindket helyen tiszta volt eddig akarhol voltam.

Nekem szemely szerint jobban bejott Gorogorszag, tetszett az emberek mentalitasa, az ejszakai elet, stb. Horvatorszagban neha kicsit ugy ereztem magam mintha a Balatonon lennek...

2016. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Görögország jobban tetszett nyaralási célpontnak. Jártunk már több szigeten, de szerintem hangulatosabbak voltak, mint Horvátország. Aminek viszont nagy előnye, hogy a legnagyobb része Mo-ról gyorsan elérhető.
2016. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi minden évben Görögországba járunk, idén csak azért megyünk Horvátországba, mert nem tudom, hogy a majdnem kétéves kislányunk hogy viselné a 15 órás utat. Nagyon fáj a szivem, mert egyébként nagy Hellász rajongók vagyunk, de az örökmozgóval most nem mertük bevállalni, igy "csak" Horvátország lesz. Egybként már itt is voltunk többször, az Isztriára járunk, Rovinj, Porec környékére, nincs is messze, és én szeretem, fantasztikusak az óvárosok, és a tengerpartja is szép.
2016. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy akkor Görögországba megyünk! :)
2016. jún. 9. 05:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Horvátország néhány óra alatt elérhető, végig kitűnő autópályán!


Görögország is szép, viszont oda eljutni rengeteg idő, sokkalta több pénz, és egy komoly tortúra.

Az ottani őrült közlekedőkről nem is beszélve.


[link]

2016. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy Görögország sokkal több pénz, kicsit cáfolnám, ugyanis lejutni lehet, hogy több benzin, viszont a szállások és a mindennapi élet olcsóbb, mint Horvátország.


Igen, érdekes a közlekedésük, viszont nagyon toleránsak is más autósokkal szemben, ha úgy adódik, az autóúton, pályán bárhol, ha lassabban megy, mint te simán lehúzódik, és elenged, illetve akárhol lerobbansz, vagy segitség kell, számithatsz rájuk.

(volt, hogy egyszer egy olyan úton hajtottunk át, amin csak egy kocsi fér el hivatalosan - táblát nem láttunk erre vonatkozóan - ám szembe jött egy másik, a kávézóból kijött a görög bácsi, és odébb tette az asztalokat, hogy a járdára felhúzódva elférjünk :) )


Meg kell szokni a görög közlekedést.

2016. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!