Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová mentek nyaralni idén?

Hová mentek nyaralni idén?

Figyelt kérdés
Mennyi költőpénzt visztek magatokkal?

2019. júl. 1. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést hetente felteszi valaki...
2019. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Augusztusban 5 nap Albánia és Montenegró WizzAir-rel.

Talán még egy hétvége szeptember elején valami nem túl drága helyen, ha mindketten kapunk szabit :-)

2019. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenhová megyek, és 46milliót viszek magammal egy talicskán.

Beljebb vagy??

2019. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
45%

Jövőhéten megyünk a családdal 1 hétre Horvátországba (Medulin).

Augusztusba a barátokkal egy hétre Erdélybe.

Szeptemberben a tesómékkal Dubajba.

2019. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Belföldre mennyit érdemes vinni magunkkal?
2019. júl. 1. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a helytől és az igényeitektől is függ, ha egy kempingbe mentek és visztek kaját, akkor alig kell valami, de Balatonon meg egy lángosért is fizethetsz 1000 Ft-ot, ha nem többet, Hajdúszoboszló is drága. Ha félpanzión vagyunk, akkor mi (3-an vagyunk) mindennap elkajálunk kb egy tizest és ez csak ilyen büfé színvonal, étterem olyan 12 ezernél kezdődik:(
2019. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne már!
2019. júl. 3. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Továbbra sem tudom, hogy hová mész, hány fővel, mennyi időre, szállodába, apartmanba a turistaparadicsom közepén vagy egy kempingbe a pusztában, ahol 3 km-re van a legközelebbi kisbolt a faluban, önellátás vagy félpanzió, esetleg all inclusive stb stb. Így nyilván egyáltalán nem biztos, hogy számodra releváns az, amit én mondtam. Voltunk már 4* wellness szállodában is teljes ellátással, akkor kb 5 ezret vittünk 4 napra az üdítőkhöz a vacsinál meg voltunk már olcsó balatoni retro üdülőben is, ahová minden kaját mi vittünk. Na itt dobta meg igen sokszor a büdzsét az 1000+ Ft-os lángos. De ha ti nem vesztek és nem mentek étterembe (pláne ne abba, ami a főutcán van), akkor nem kell ennyit költeni.
2019. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hozzád megyek, hétfőre.
2019. júl. 4. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!