Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az ozone networkon làtható...

Az ozone networkon làtható ozone utazàst ki szokta nézni? Ök hogy mernek ennyi helyre elutazni?

Figyelt kérdés
Ugye Bàràny Róbert vezeti a müsört. Elutaznak mindig tàvoli orszàgokba és megmutatjàk nekunk. Jó a müsör nagyon de ök hogy mernek ennyi helyre elmenni?? Arabokhoz meg mindenhova. Nem félnek hogy nagy bajba kerülnek?? Bàrmi nagy bajba. Vagy ök semmitöl se félnek?? Hàny ember megy egyszerre szerintetek?? Visznek testöröket is??

2019. júl. 10. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán értem a kérdést, én is csak extrém kevés helyre nem mennék egyedül elutazni, de férfi kísérővel oda is el mernék. Nem mindenki beszari típus..
2019. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok emberszerűnek az a kényszerképzete, hogy bajok és problémák mindig csak másokkal történnek
2019. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
2 Nekem nincsenek ilyen tévképzeteim, egyszerűen csak vállalom a kockázatot, mert nekem megéri. Mindenkinek mások a prioritásai és nem mindenki fél a saját árnyékától. Nyilván nem megyek házhoz pofonért, nem megyek aktív háborús övezetekbe, nem mászkálok kifejezetten veszélyes környékeken, nem is mentem egyedül favellatúrára Rióban például, használom a fejem de nem is félek a távoli helyektől és idegen kultúráktól. Az ilyenek, hogy úristen minden arab ország veszélyes csak agymosott paranoia. Irán például a világ egyik legvendégszeretőbb országa ahol még egyedül nőként utazva se féltem egy percig se.
2019. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Hűha, arabok! Azok nagyon veszélyesek ám! Most vettem észre, hogy vagy 20 arab kollégám van, azóta reszketek! Igaz, utána elmegyek velük sörözni meg meccset nézni, jó fejek.


Hogy lehet valaki ennyire agymosott? Ha előre tájékozódsz, nagyon sok veszélyforrást el tudsz kerülni. Nem mindent, de sokat igen. És innentől kezdve nem is annyira veszélyes dolog ám az utazgatás. Nem, az araboknál sem.

2019. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem járnak extrém helyekre. Attól mert egy ország "arab" még nem lesz se extrém se veszélyes. Van egy csomó arab ország ami biztonságosabb mint Magyarország. Én is jártam sok helyen tök egyedül. A legdurvább dolog ami történt az Törökországban esett meg hogy egy étteremben le akartak húzni 500 euróval, aztán amikor mondtam hogy nem fizetek nem akartak elengedni meg ilyenek. Aztán végül azt is megúsztam. Bangladesben Mianmarban Kolumbiában stb ilyet soha nem tapasztaltam pedig azok papíron gázosabbak mint Törökország.
2019. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy kedves ismerősöm nőként egy arab ország arab cégében volt főosztályvezető tíz évig. Nem ették meg, tisztelték. És a parancsait ugyanúgy végrehajtották, mintha férfi lett volna. És ott szigorú lefátyolozás az előírás a nőknek, rajta még kendő sem volt. Nem akarták megkövezni, nem kötötték fel, mert nem muszlim, nem imádkozik napi ötször stb.


Háborús övezetbe nem mennek az Ozon munkatársai, máshol meg mi baj lehetne?

2019. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!