Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van még aki nem utazik nyaralni?

Van még aki nem utazik nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és hát nincs túl sok pénzem. Dolgozom,de így is csak megélek belőle,mert a szüleim nem igazán tudnak segíteni.

1-2x elmeyünk Balatonra barátokkal nyáron,de csak úgy,hogy reggel megyünk,este jövünk. Kföld,se más nem jöhet szóba.

Sok csoporttársam rengeteg országba megy nyaralni és hát...kicsit szar érzés belül,hogy nem tehetem meg.

Most leszek másodéves,közgazdásznak tanulok.

Tudom,ne sírjon a szám,majd lesz ez máshogy idővel,amikor már tartani fogok valahol..de akkor is most rossz érzés...

Van még rajtam kívül más egyetemista,aki nem megy sehova nyáron?

20L



2019. júl. 11. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, de nem is szoktam.
2019. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan még gimnáziumba járok, de idén mi sem megyünk nyarlani. Tavaly Horvátországban voltunk, idén egy váratlan kiadás miatt a Balatonra sem jutunk le egy hétre. Valamikor augusztusban egy hétvégére tervezünk lemenni Siófokra, mert nyár nem múlhat el Balaton nélkül, de nagy nyaralás nem fér bele idén. Én is dolgozom, így a barátaimmal egy-egy vadkempingezésre el tudok menni, mert így csak a lejutás+kaja+pia kerül pénzbe, azt pedig ki lehet hozni nagyon olcsón. Persze, nem valami jó látni, hogy az osztálytársak Ibizán meg Törökországban nyaralnak, de jövőre talán nekünk is jobb évünk lesz, és eljutunk valahova családosan. Kívánom, hogy veled is így történjen!☀️

18/L

2019. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amikor csóró voltam, akkor olcsó 1 napos csobbanásokra mentem el. Ezek tizenvalahányezer forintba kerülnek, és igaz, hogy csak 1 napos, de az is valami. Legalább egy kicsit láttam a tengert.
2019. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemistaként minden pénzem utazásra raktam félre. Ki lehet jönni olcsóbban, mintha a Balatonra mennél bár tudom nem erre vagy kíváncsi. Senki nincs eleresztve egyetemistaként(kivéve akit apuci anyuci pénzel). Én azt a pénzt amit más a sound rá még ilyen olyan ivászatra költött (én is jártam szórakozni, de nem minden nap) azt félreraktam nyaralni. Félévente mentem valahova. Volt hogy toszkánába, volt hogy Barcelonába önerőből. Igen nem Michelin csillagos étterembe ettem volt hogy a reptéren éjszakáztam stb. A 3 napos Milánói kiruccanásunk kevesebbe került mint a Balatonig a benzin + szállás, kaja strandbelépők!

Amúgy meg ne érezd magad rosszul középiskolásként én is végignéztem ahogy mindenki ment Thaiföldre Seychelle szigetekre ide-oda nekem pedig még útlevelem sem volt mert soha nem voltam még az országon kívül 1 bécsi karácsonyi vásárt leszámítva!

2019. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nem hiányzik annyira.

Legutoljára évekkel ezelőtt voltam külföldön egy vállalati kiküldetés keretében.

Ugyanakkor pénzem még csak-csak lenne rá, de időm nincs.

Ne hagyd hogy beszívjon a facebook/insta hype. Kit érdekel hogy a sok ökör hol pózol?

2019. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!