Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért kel egyből lehurrogni/le...

Miért kel egyből lehurrogni/lefikázni azt aki busszal utazik külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom hogy általában nem is az a kérdést, de ha a kérdező megemlíti h busszal megy pl Görögországba , akkor mindig van 1-2 személy aki leszólja, hogy mért megy busszal ha van repülő is , ha csak buszra telik akkor ne menjen inkább sehova és hasonlók... de a legjobban azt bírom mikor képesek és beírják h repülővel még olcsóbb is -.-'...
2011. júl. 12. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyaraltam busszal még a fapadosok előtti időszakban, amikor tényleg csillagászati árban volt a repülő, de most már fel nem ülnék rá semmi pénzért. Ha időben megveszed a jegyet, mondjuk egy fél évvel előre, akkor akár olcsóbban is kifoghatsz repülőjegyet, mint amennyibe a busz kerül, de azon az áron biztosan. Azzal meg nyilván te is tisztában vagy, hogy mind gyorsaságban mind komfortfokozatban ég és föld a kettő. A fapadosnak annyi hátránya van, hogy saját magadnak kell megszervezned az utazást, odakint is egyedül kell boldogulnod, vagyis aki végképp nem beszél angolul, és nem is egy talpraesett típus, annak esetleg problémás lehet.
2011. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Budapest-Thesszaloniki busszal 150 euro. repülövel 130 euro. Az utazás elött 2 honappal hamarabb kell megvenni a jegyet. igy olcsobb repülövel.
2011. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igen értem hogy a repülőnek vannak előnyei nyilván...De nem mindenki tudja félévre előre lefoglalni a jegyet! tudom h nyáron bármi közbe jöhet ezért nem fogom lefoglalni...

és nem az a baj ha vki megjegyzi hogy "Én a repülőt jobban szeretem" hanem ha pl az a kérdés hogy "vigyek e útlevelet Görögországba (busszal megyünk)" és akkor jön rá egy ilyen válasz hogy " Megvagy te húzatva ? Busszal menni ?Egyszer mentem busszal de, soha a büdös életben többet!Szerintem ha nem tudod finanszírozni a kényelmes,gyors, színvonalas utazást akkor ne menj sehova " :@... inkább rágcsáljam a száraz kórót otthon mi???

2011. júl. 12. 16:37
 4/11 A kérdező kommentje:
igen és akkor várjak várjak és várjak hátha lesz olcsó repjegy...ha meg nem lesz..akkor peches voltam ,igy jártam... de még egyszer mondom TUDOM hogy van előnye a repülőgépnek, de ha vki egyszer már lefoglalta a buszos utazást, és tudja magáról hogy bírni fogja , sőt szereti , akkor mért próbálják lebeszélni és elvenni a kedvét???
2011. júl. 12. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük..Én például csakis kocsival utazok Anglia és Magyarország között,vagy busszal..Most Olaszországban nyaraltunk és ezt is kocsival tettük meg..

lehet hogy így egy picivel drágább,de annyira utálok repülni,hogy nincs az a pénz,hogy gépre szálljak.Arról nem is beszélve,hogy a busznak és a kocsinak is megvan a maga varázsa..

2011. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

repülővel tényleg lehet olcsóbb, csak mondjuk a júliusi utadat le kell foglalni decemberben.

Amúgy én nem szólom le, nincs közöm hozzá, de fix h én nem mennék busszal, akkor inkább Balcsi. Kocsival ok, de busszal soha.

Mjuk nekem apám pilóta, úh nekem a repülés olyan általános mint neked a busz, szóval lehet ha kiskorom óta busszal járnánk nyaralni nem berzenkednék tőle, de hosszú, sok ember van egy kis helyen, nem akkor állsz meg amikor te akarsz, kényelmetlen, ne adj isten elromlik a légkondi...nem én nem, de ha neked megfelel, akkor én nem szóllak le.

2011. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
amugy meg abban sem értek egyet h tud olcsóbb lenni a repülő... hogy tudnál már 40E ért Olaszországba menni szállással együtt repülővel??sehogy...
2011. júl. 12. 17:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát Olaszországban még nem voltam, de Írországba 5000!!!! ft-os jeggyel mentünk. Nem ördöngösség, csak utána kell járni, a szállás más kérdés, meg az is h az milyen szállás, amit készen kapsz meg az milyen amit szeretnél. Mi szeretjük ha nem vunk korlátok közé szorítva. AMúgy párom anyukája akkor foglalja le a szállást amikor a jegyet, kb fél évvel előtte és akkor a szállás is iszonyú olcsó!!! Az meg h bármi közbe jöhet...ugyan, persze, de mi az ami miatt ne tudnál elmenni? kórház, halál. Az utóbbinál már mindegy, autó meg akkor is elüthet két nappal utazás előtt ha két héttel előre foglaltad le az utat. Ételmérgezést is kaphatsz...stb. Amgymeg mindent úgy szervezel, h ha törik ha szakad, mész. Pont.
2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én barátommal megyek nyaralni... oké lefoglalom fél évvel ölette...de mi van ha szakítunk ?félreértés ne essék nagyon jó a kapcsolatunk , de bármi megtörténhet...:/ v esetleg beteg lesz egyikünk azon a héten..bármi ...nem csak baleset és halál :/
2011. júl. 12. 17:33
 10/11 A kérdező kommentje:
de nem győzöm elmondani :D még mindig nem az a kérdés hogy miért jobb a repülő :D
2011. júl. 12. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!