Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül utazóként mit tesztek,...

Egyedül utazóként mit tesztek, hogy ne törjön rátok a magány?

Figyelt kérdés

Egyedül megyek nyaralni augusztusban.

Máskor már előfordult többször is, hogy teljesen magányosnak éreztem magam. Pedig igyekszem lefoglalni magam programokkal.



2019. júl. 14. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ő is egyedül szeli át a világot és mégis majd kicsattan, inspirálódj tőle


https://www.youtube.com/channel/UCEIs9nkveW9WmYtsOcJBwTg/vid..

2019. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is egyedül utaztam, de eddig csak pár napokra, most viszont egy hónapnál tartok lassan.

Hát... szoktam magányos lenni. Szeretek egyedül lenni, de néha, bármennyire is próbálom kerülni, rámtör a magány. Viszont tudom csökkenteni. Pl tisztában vagyok vele, hogy én általában esténként "depizek be", tehát este nem mászkálok egyedül az utcán, ahol mindenki más társaságokban van, hanem visszamegyek a szállásra. Vagy felhívom anyámat, vagy egy barátomat, barátnőmet. Illetve hostelekben is szoktam aludni, ahol ha elég szociális vagy, tudsz ismerkedni. Meg a Couchsurfing-nek is van egy hangout funkciója, ahol tudsz találkozni idegenekkel. Azt mondjuk szívesen használnám, de szinte csak fiúk vannak fönt, és kb az összes társkeresőnek használja...

Hova mész?


21/L

2019. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!